لیورپول قهرمانی را از دست داده است

رابی فاولر، ستاره سابق لیورپول و منچسترسیتی، معتقد است که شاگردان کلوپ فرصت قهرمانی در رقابت‌های این فصل لیگ برتر را از دست داده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رابی فاولر که سابقه بازی در هر دو باشگاه لیورپول و منچسترسیتی را دارد، معتقد است که روبن دیاز و جان استونز قهرمانی دوباره سیتی در لیگ برتر را تضمین خواهند کرد، همچنین فاولر می گوید که لیورپول دیگر شانس قهرمانی در این فصل را از دست داده است.

دفاع لیورپول از عنوان قهرمانی که پس از سه دهه به چنگ آورده بود، آنقدر که انتظار داشت، آرام پیش نرفت.

شاگردان یورگن کلوپ پس از اینکه تنها در دو بازی از هشت بازی اخیر خود در لیگ برتر پیروز شدند، به رده چهارم جدول سقوط کردند. لیورپول در حال حاضر با یک بازی بیشتر، هفت امتیاز از منچسترسیتی صدرنشین عقبتر است.

از سوی دیگر سیتی با پیروزی در ۹ مسابقه اخیر خود در لیگ برتر توانست پس از یک شروع متزلزل در ابتدای فصل، خود را به صدر جدول برساند. این تیم همچنین نمایشی درخشان در خط دفاع داشته که یکی از دلایل اصلی موفقیت آنها در هفته های اخیر است.

در ماه های اخیر پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، جان استونز و روبن دیاز را در خط دفاعی در کنار هم قرار داده و این دو شیوه بازی یکدیگر را به بهترین شکل تکمیل کرده و به سیتیزن ها کمک کردند که در دوازده بازی گذشته خود ۱۰ بار کلین شیت کنند!

فاورلر گفت: "به نظر می رسد که دیاز و استونز یکدیگر را کامل می کنند و این دقیقا چیزی است که شما می خواهید. خبر خوب برای سیتی این است که آنها در سن فوق العاده ای برای تبدیل شدن به زوج خط دفاعی به سر می برند و می توانند ۱۰ سال دیگر هم پیش رو داشته باشند.

همچنین به نظر من آنها می توانند قهرمانی دوباره سیتی در این فصل را تضمین کنند، حتی اگر لیورپول در بازی امروز برابر منچسترسیتی پیروز شود.

فکر می کنم که قهرمانی برای یورگن کلوپ از دست رفته باشد. البته معلوم است که آنها این را در رختکن نمی گویند.

شما همیشه فکر می کنید که اگر بازی بعدی را ببرید، اوضاع عوض می شود. آنها همچنان باور خواهند داشت که می توانند با تمام وجود تلاش کنند و شانس نصفه نیمه ای داشته باشند.

اما من نمی توانم این شانس را برای لیورپول ببینم. فکر نمی کنم سیتی آنقدر ببازد که لیورپول بتواند دوباره به رقابت برای قهرمانی بازگردد.

آنها ۲۰ بازی است که درتمام رقابت ها شکست نخورده اند و فکر می کنند که به بهترین فرم خود بازگشته اند."

بیشتر بخوانید:

مایکل اوون: این لیورپولی نیست که من می‌شناختم

دردسر عجیب لایپزیش؛ ورود لیورپول به آلمان ممنوع

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیورپول لیگ برتر فوتبال