لیورپول قیمت ستاره مدنظر بارسا را اعلام کرد

جورجینیو واینالدوم هافبک هلندی لیورپول با عدم تمدید قرارداد در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وقتی رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسا معرفی شد، او خیلی زود فهرستی از بازیکنان درخواستی و نیز مازاد خود را به سران باشگاه داد. در فهرست درخواستی های او نام جورجینیو واینالدوم هافبک ۲۹ ساله لیورپول به چشم می خورد.

واینالدوم که سال ۲۰۱۶ از نیوکاسل به لیورپول پیوست، تنها یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و تمایلی برای تمدید نیز از خود نشان نداده است. کومان که از تیم ملی هلند شناخت خوبی روی واینالدوم دارد، بسیار مُصر است تا او را در بارسا هم در اختیار داشته باشد.

باشگاه لیورپول هم که تمایلی ندارد این بازیکن را سال بعد رایگان از دست بدهد، با فروش او مخالفتی ندارد و طبق ادعای دیلی میرر، در پاسخ به درخواست بارسا رقم ۱۷ میلیون یورو را اعلام کرده است در حالی که باشگاه کاتالان روی ۱۵ به علاوه بندهای متغیر اصرار دارد. رقم نهایی انتقال قطعا بالاتر از ۲۰ میلیون یورو نخواهد بود چرا که واینالدوم تنها یک سال از قراردادش باقیمانده است.

گفته می شود در مدیریت بارسا روی جذب واینالدوم تردیدهایی وجود دارد و برخی معتقدند تیاگو آلکانتارا می تواند گزینه مناسب تری باشد.

بیشتر بخوانید:

فقط ۳ مهاجم می‌توانند به ترکیب ثابت لیورپول برسند

انتقال هافبک لیورپول به بارسلونا قطعی شد؟

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا جورجینیو واینالدوم نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان لیورپول بارسلونا فوتبال