لیورپول ۱ - ۱ نیوکاسل؛ کابوس دقیقه ۹۵

لیورپول در ثانیه های پایانی برتری مقابل نیوکاسل را از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در روزی که موقعیت های فراوانی را برای گلزنی از دست داد، در نهایت در دقیقه ۹۵ دروازه خود را برابر نیوکاسل باز شده دیده و دو امتیاز حساس را از دست داد.
 

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه سوم به گل اول دست یافت. روی یک رفت و برگشت در محوطه جریمه، توپ در سمت راست به محمد صلاح رسید و او با چرخشی دیدنی موفق به زدن گل اول لیورپول شد.

دقایقی بعد سنت ماکسیمین پشت مدافعان لیورپول تا آستانه باز کردن دروازه این تیم پیش رفت، اما ترنت الکساندر آرنولد هوشیار بوده و توپ را از روی خط دروازه تیمش بازگرداند.

در دقیقه ۲۰ لانگ استاف در موقعیتی تک به تک فاصله ای تا باز کردن دروازه لیورپول نداشت، اما ضربه این بازیکن خوب نبود و آلیسون بکر دروازه تیمش را نجاشت داد.

در اواسط نیمه اول محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول با حرکت از سمت راست با دروازه نیوکاسل تک به تک شده و می توانست دومین گل خودش را به ثمر برساند، اما ضربه او توسط دوبراوکا مهار شد.

در دقیقه ۳۸ و روی پاس بابی فرمینو بود که دیگو ژوتا در مرکز محوطه جریمه نیوکاسل صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل دوم شد، اما ضربه او با عکس العمل دوبراوکا همراه شد.

در دقیقه ۴۰ این بار سادیو مانه با ارسال زمینی و عرضی محمد صلاح در موقعیتی تک به تک قرار گرفت، اما تلاش مانه برای دریبل کردن دوبراوکا موفقیت آمیز نبود و دروازه بان نیوکاسل توپ را مهار کرد. تلاش لیورپول برای زدن گل دوم اثربخش نبود و در نهایت این تیم با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم نیوکاسل فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما تلاش جولینتون برای عبور از سد آلیسون نتیجه ای نداشت و دروازه بان لیورپول توپ را مهار کرد.

در دقیقه ۵۸ بابی فرمینو در زاویه ای دشوار بخت خود را باز کردن دروازه نیوکاسل امتحان کرد، اما دوبراوکا به زیبایی موفق به مهار ضربه این ستاره برزیلی شد.

دقایقی بعد ترنت الکساندر آرنولد با ضربه ای والی و تماشایی فاصله ای تا باز کردن دروازه نیوکاسل نداشت، اما مدافع لیورپول بدشانس بود و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۹۵ نیوکاسل به گل رسید. جو ویلوک در محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان لیورپول وارد دروازه شد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.

تگ ها


لیورپول