لیورپول ۳ - ۱ نیوکاسل؛ کسی جلودار لک‌لک‌ها نیست!

لیورپول موفق شد در ادامه روند پیروزی‌هایش در خانه با درخشش سادیو مانه و محمد صلاح نیوکاسل را مغلوب کند...

به گزارش خبرنگار مدال، در اولین بازی از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان نیوکاسل بود و در پایان موفق شد با نتیجه ۳-۱ به پیروزی دست یابد.

چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که تیم میهمان در دقیقه ۷ با گلزنی جترو ویلمز از لیورپول پیش افتاد تا سکوهای آنفیلد غافلگیر شوند. حملات شاگردان کلوپ افزایش پیدا کرد اما مدافعین و دروازه‌بان نیوکاسل مقابل این فشارها مقاومت می‌کردند. اما در دقیقه ۲۸ طلسم شکسته شد و روی ارسال اندی رابرتسون، سادیو مانه موفق شد گل تساوی را وارد دروازه دوبراوکا کند. فشارهای لیورپول ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۴۰ مانه روی اشتباه مدافع نیوکاسل موفق شد گل دوم خودش و لیورپول را به ثمر برساند تا نیمه اول با برتری ۲-۱ میزبان به پایان برسد.

نیمه دوم با تغییراتی در ترکیب دو تیم همراه بود و نیوکاسل سعی می‌کرد روی ضدحملات دروازه لیورپول را تهدید کند اما همچنان میزبان بود که نبض بازی را در دست داشت. در دقیقه ۷۰ برتری لک‌لک‌ها مطمئن‌تر شد و محمد صلاح توانست سومین گل لیورپول را به ثمر برساند. در ادامه تلاش‌های دو تیم ثمری نداشت و این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۱ لیورپول به پایان رسید.

لیورپول با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و جای خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی لیورپول 3 - 1 نیوکاسل/ ویدیو

ورود لیورپول به جنگ با غول‌های اسپانیا

تگ ها


لک‌لک‌ها یورگن کلوپ ورزشگاه آنفیلد فوتبال جهان نیوکاسل لیگ برتر فوتبال