لیورپول هنوز موفق به توافق با بایرن نشده است

علیرغم توافق شخصی با خود تیاگو، لیورپول هنوز موفق به جلب رضایت بایرن مونیخ برای این انتقال نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد تیاگو تابستان سال آینده با باشگاه بایرن مونیخ به اتمام خواهد رسید و به نظر می رسد هافبک اسپانیایی تمایلی به ماندن در آلیانس آره نا ندارد. لیورپول جدی ترین مشتری تیاگو محسوب می شود، اما نشریه آلمانی بیلد مدعی شد آنها هنوز موفق به توافق با مدیران بایرن مونیخ برای انتقال تیاگو نشده اند.

باشگاه آلمانی مبلغی در حدود ۴۰ میلیون یورو برای فروش تیاگو طلب کرده و لیورپول نمی خواهد بیشتر از ۲۵ میلیون پرداخت کند. اگرچه مدیران باشگاه انگلیسی با خود تیاگو به توافق مالی دست یافته اند، اما ممکن است این انتقال به علت عدم موافقت بایرن مونیخ منتفی شود.

البته باشگاه آلمانی به خوبی می داند اگر در تابستان امسال موفق به فروش تیاگو نشود، فصل بعد مجبور است او را به رایگان از دست بدهد. علیرغم توفیق در تمدید قرارداد با مهره های ارزشمند در هفته های اخیر، به نظر می رسد این اتفاق در مورد تیاگو رخ نخواهد داد و بایرن نیز مشکلی با فروش این بازیکن ندارد. به جز لیورپول، از منچسترسیتی نیز به عنوان یکی از تیم های علاقمند به جذب تیاگو نام برده شئده است. البته هانسی فلیک چندی قبل تاکید کرد بایرن مونیخ تمام تلاش خود را معطوف به توافق با تیاگو برای تمدید قرارداد خواهد کرد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا تیاگو آلکانتارا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ بایرن مونیخ لیورپول