لیورپول و جشن قهرمانی لیگ با پیراهن جدید

تمرینات لیورپول به مدت دو هفته تعطیل شد و به بازیکنان گفته شده است که ادامه لیگ در ماه های می و ژوئن پیگیری خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته پیش بود که اعلام شد لیگ برتر انگلیس به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده است. تمرینات لیورپول نیز از جمعه گذشته متوقف شد و تا سوم آوریل از سر گرفته نخواهد شد.

طبق ادعای اتلتیک، به بازیکنان لیورپول گفته شده است که ادامه لیگ برتر در صورت تعویق یورو ۲۰۲۰ به ماه های می و ژوئن موکول خواهد شد و جالب اینکه در این صورت لیورپولی ها با پیراهن جدید خود جشن قهرمانی خواهند گرفت.

قرارداد لیورپول با "نیوبالانس"، اسپانسر فعلی باشگاه تا اول ژوئن اعتبار دارد و پس از آن قرمزها از پیراهن های نایکی استفاده خواهند کرد. لیورپول با ۲۵ امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی در صدر لیگ برتر قرار دارد و تنها به دو برد برای قهرمانی نیاز داشت که رقابت ها به تعویق افتاد.

امروز در سوئیس قرار است در مورد تعویق یورو ۲۰۲۰ تصمیم گری شود و اگر در نهایت این تورنمنت به سال بعد یا پاییز امسال موکول شود، لیگ های اروپایی فرصت خواهند داشت تا هفته های باقیمانده را در ماه های می و ژوئن برگزار کنند.

در این صورت لیورپول می تواند در ماه ژوئن قهرمانی خود را جشن بگیرد و این کار را با پیراهن های نایکی جدید خود انجام خواهد داد. نایکی سالانه ۳۰ میلیون پوند به لیورپول پرداخت خواهد کرد و بندهایی نیز در قرارداد گنجانده شده که این رقم را ۲۰ درصد افزایش خواهد داد. لیورپول برای قهرمانی در لیگ قهرمانان ۴ میلیون پوند، قهرمانی در لیگ و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان نیز ۲ میلیون پوند از نایکی دریافت می کند.

بیشتر بخوانید:

لیورپول قهرمان شود، ما هم سقوط نکنیم!

جرارد در لیورپول؟ او به کسب تجربه بیشتری نیاز دارد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول فوتبال