لیورپول و داستان خریدهایش

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-در 3 تابستان گذشته لیورپولی ها 5 بازیکن از ساوتهمپتون خریده اند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-در 3 تابستان گذشته لیورپولی ها 5 بازیکن از ساوتهمپتون خریده اند ...

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- در 3 تابستان گذشته لیورپولی ها 5 بازیکن از ساوتهمپتون خریده اند. آدام لالانا، دژان لاورن، سادیو مانه، ناتانیل کلاین و ریکی لمبرت در ازای 100 میلیون  پوند به این تیم آمدند. بعد از ناکامی در رسیدن به قهرمانی لیگ برتر انگلیس، به نظر کلوپ دوباره ترکیب تیمش را تقویت خواهد کرد. تیم او برای حضور در رقابت برای تاپ فور باید در دیدار روز یکشنبه تیم کلاود پل را شکست دهد. فیل تامپسون، کارشناس اسکای اما گزینه های احتمالی لیورپول از ساوتهمپتون را بررسی کرده است.

ویرگیل فان دیک

بدون معطلی می گویم فان دیک، همیشه از نظر من او بازیکنی بزرگ بوده است. سبک بازی او نشان می دهد که برای تیم کلوپ بازیکنی ایده آل است. همیشه بازیکنان هلندی لیورپول خوب کار کرده اند. ده 60 وقتی مقابل آژاکس کرویف بازی می کردیم را به یاد دارم، آن بازی عالی بود. همیشه از درک کویت هم به خوبی صحبت کرده ایم. به نظر من این باشگاه ارتباطی با سبک بازی هلندی ها دارد. اما مشکل اینجاست که دیگر تیم های رتبه اول تا ششم لیگ جزیره هم به دنبال جذب او هستند.

رایان برتراند

برتراند دیگر بازیکنی است که می تواند به خوبی باعث پیشرفت تیم شود. جیمز میلنر یک بازیکن فانتزی است، اما یک دفاع چپ ذاتی نیست و از طرفی هم سخت است که تصور کنیم آلبرتو مورنو در این تیم آینده ای دارد. برتراند اما یک مدافع عالی است و تا اینجای کار توانسته به خوبی مراحل پیشرفت را پشت سر بگذارد و سرعت خوبی هم برای پیشرفتش داشته است.

اوریلو رومئو

تیم های زیادی هستند که رومئو را هم می خواهند. او فصلی فوق العاده داشته است و دقیقا می تواند ترکیب لیورپول را تقویت کند. او یک بازیکن ویران کننده است، انگیزه خوبی دارد و قدرت و توانایی اش در پاس دادن هم عالی است. من معتقدم او به لیورپول توانی می دهد که هم اکنون آن را کم دارد. بازیکنی است که به خوبی موقعیت ایجاد می کند و به نظر من یکی از بازیکنان جذاب در دسترس برای خریدن است.