لیورپول یا تاتنهام؛ مقصد ستاره اسپانیایی کجاست؟

آداما ترائوره ستاره اسپانیایی وولوز ممکن است به فاصله یک هفته تا پایان نقل و انتقالات راهی تیمی دیگر شود. او لیورپول و تاتنهام را خواهان خود می بیند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آداما ترائوره که در روزهای پایانی پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری همچنان شایعاتی درباره آینده حرفه‌ای‌اش وجود دارد و گفته می‌شود ممکن است در همین تابستان راهی تیمی دیگر شود، مورد توجه چند تیم لیگ برتری بزرگ قرار دارد.

در حالی که پیش از این گفته می‌شد باشگاه لیورپول نسبت به خدمت گرفتن این بال اسپانیایی علاقه‌مند است، حالا نشریه "تایمز" انگلیس خبر می‌دهد که باشگاه تاتنهام پیشنهاد جذب قرضی ترائوره با بند خرید در تابستان آینده را داده که ولورهمپتون این پیشنهاد را رد کرده است.

نونو اسپیریتو سانتو که از سال ۲۰۱۷ تا پایان فصل گذشته هدایت ولورهمپتون را برعهده داشت و در نهایت در این تابستان سرمربی تاتنهام شد، تمایل زیادی دارد تا شاگرد پیشینش را در تیم جدیدش داشته باشد. آداما ترائوره زیر نظر نونو بازی‌های درخشانی در جمع گرگ‌ها از خود به نمایش گذاشت.

پیش از این سایت " ۹۰ مین"گزارش داده بود؛ باشگاه ولورهمپتون حاضر نیست بازیکن اسپانیایی خود را به رقمی کمتر از ۴۰ میلیون یورو بفروشد، این در حالی است که لیورپولی‌ها امیدوار هستند تا با رقمی کمتر ترائوره ۲۵ ساله را پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی به خدمت بگیرند.

ترائوره که از سال ۲۰۱۸ در عضویت باشگاه ولورهمپتون است و تاکنون در ۱۳۳ بازی برای گرگ‌ها به میدان رفته و ۱۰ گل هم به ثمر رسانده است، پیش از این مورد توجه باشگاه‌هایی همچون یوونتوس، بایرن مونیخ، لیدزیونایتد و بارسلونا بود.

تگ ها


ولورهامپتون فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال