لیورپول ۳ - ۱ ساوتهمپتون؛ صعود دوباره به صدر با پیروزی در سنت‌مری

شاگردان کلوپ دوباره به صدر جدول بازگشتند...

شاگردان کلوپ دوباره به صدر جدول بازگشتند

تیم‌های ساوتهمپتون و لیورپول در ورزشگاه سنت‌مری به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش مدال، تیم‌های فوتبال ساوتهمپتون و لیورپول از ساعت ۲۳:۳۰ امشب در دیداری از هفتۀ سی‌وسوم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با حساب ۳-۱ به سود قرمزهای آنفیلد پایان رسید.
ساوتهمپتون که از حمایت هواداران خودی بهره می‌برد نیمۀ اول را خوب آغاز کرد و تنها ۶ دقیقه پس از آغاز بازی توسط شان لانگ به گل اول رسید. در ادامه شاگردان کلوپ برای جبران گل‌خورده جلو کشیدند و فشار زیادی روی دروازۀ تیم میزبان وارد کردند. حملات لک‌لک‌ها در دقیقۀ ۳۶ جواب داد و نبی کیتا روی سانتر زیبای آرنولد، گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند. این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

بازی در دقایق ابتدایی نیمۀ دوم چندان جذاب نبوده و توپ بیشتر در میانۀ زمین جریان داشت. در ادامه سرمربیان دو تیم دست به تغییراتی در ترکیب خود زدند. قرمزهای آنفیلد که نمی‎خواستند به همین راحتی صدر جدول را از دست بدهند، بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و سرانجام، صلاح در دقیقۀ ۸۰ گل دوم را برای تیمش به ثمر رساند. این پایان کار نبود و هندرسون در دقیقۀ ۸۶ تیر خلاص را بر پیکر ساوت‌همپتون شلیک کرد.
این دیدار در نهایت با حساب ۳-۱ به پایان رسید تا کلوپ و شاگردانش  با ۸۲ امتیاز و یک بازی بیشتر، بالاتر از منچسترسیتی ۸۰ امتیازی در صدر جدول قرار گیرند.