لیورپول ۲ - ۱ فولام؛ پیروزی دشوار لک‌لک‌ها برای صعود موقت به صدر

لیورپول توانست در دیداری دشوار فولام را در کریون کاتج شکست دهد....

لیورپول توانست در دیداری دشوار فولام را در کریون کاتج شکست دهد.

لیورپول با پیروزی مقابل فولام موقتاً صدرنشین شد.

به گزارش مدال، لیورپول در شبی که موقعیت های خوبی را از دست داد، ممکن بود با اشتباه عجیب ویرژیل فن دایک و آلیسون پیروزی را از دست بدهد، اما در نهایت با پنالتی دقایق پایانی جیمز میلنر موفق به غلبه بر فولام و حفظ فاصله یک امتیازی با سیتی شد.

در نیمه اول لیورپول بعد از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 25 به گل اول رسید. ارسال عرضی روبرتو فرمینو در مقابل دروازه فولام به سادیو مانه رسید و او با یک ضربه تمام کننده گل اول تیمش را به ثمر رساند. دقایقی بعد و روی همکاری لالانا و رابرتسون، لیورپول می توانست به گل دوم هم برسد اما ضربه لالانا با عکس العمل ریکو همراه شد. در دقایق پایانی و علیرغم مالکیت مرسی سایدی ها، نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و در نهایت لیورپول با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و می توانست به گل دوم هم دست یابد اما ریکو واکنش مناسبی روی ارسال فابینیو برای فن دایک نشان داد. اما این فرصت سوزی ها در نهایت به ضرر لیورپول تمام شد و در دقیقه 74 و روی پاس به عقب اشتباه ویرژیل فن دایک و تعلل آلیسون، این رایان بابل بود که موفق شد دروازه تیم سابق خود را باز کند. لیورپول بعد از دربافت گل سراپا حمله شد و خیلی زود می توانست گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه محمد صلاح از گوشه محوطه توسط ریکو مهار شد. اما لیورپول بالاخره در 80 به گل دوم هم رسید. با خطای ریکو روی مانه، مرسی سایدی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و جیمز میلنر آن را تبدیل به گل کرد و لیورپول 1-2 از فولام پیش افتاد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا شاگردان کلوپ موقتاً به صدر جدول برسند.