لیورپول ۴ *(۶) - (۱) ۱ پورتو؛ شاگردان کلوپ مقتدرانه حریف بارسا شدند

لیورپول با پیروزی در دیدار برگشت، حریف بارسلونا در نیمه‌نهایی شد...

پورتو که در دیدار رفت مغلوب شده بود، در دراگائو میزبان لیورپول بود.

به گزارش مدال، از دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۳:۳۰ پورتو در خانه میزبان لیورپول بود که در نهایت با نتیجه ۴-۱ مغلوب این تیم شد.

با وجود فشار هواداران پورتو، لک‌لک‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی موقعیت‌های خطرناکی روی دروازۀ تیم پرتغالی ایجاد کردند. حملات شاگردان کلوپ در دقیقۀ ۲۶ جواب داد و سادیو مانه روی پاس صلاح دروازۀ حریف را باز کرد.

در ادامه پورتو بازی را در دست گرفت و برای جبران نتیجه دست به بازی تهاجمی زد. فشار پورتو روی دروازۀ قرمزهای آنفیلد چندان تداوم نداشت و شاگردان کلوپ توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند. نیمه نخست در نهایت با برتری یک‌گلۀ لیورپول به پایان رسید.
در آغاز نیمۀ دوم توپ بیشتر در میانۀ میدان در جریان بود و دو تیم بازی درگیرانه‌ی را از خود به نمایش گذاشتند. قرمزهای آنفیلد برای زیاد کردن اختلاف دست به حمله زدند و در دقیقۀ ۶۵ محمد صلاح گل دوم را برای تیمش به ثمر رساند.

پورتو پس از دریافت گل جلو کشید و تنها چهار دقیقۀ گل اول را وارد دروازۀ لیورپول کرد. این پایان کار نبود و شاگردان کلوپ در دقیقۀ ۷۷ توسط فیرمینو به گل سوم رسیدند. قرمزها دست‌بردار نبودند و در دقیقۀ ۸۴ گل چهارم را وارد دروازۀ کاسیاس کردند. این دیدار در نهایت  با حساب ۴ - ۱ به سود لک‌لک‌ها به پایان رسید تا این تیم در مجموع با نتیجۀ ۶ - ۱ به نیمه‌نهایی صعود کند.

خلاصه این بازی را می‌توانید در این لینک تماشا کنید.

تگ ها


پورتو UEFA Champions League فوتبال