لیورپول 1 – 1 لسترسیتی؛ کلوپ تعارف پپ را رد کرد +ویدیو

شاگردان کلوپ در خانه متوقف شدند...

تیم‌‌های فوتبال لیورپول و لسترسیتی در دیداری حساس به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش مدال، تیم‌های فوتبال لیورپول و لسترسیتی در دیداری حساس از هفتۀ بیست‌وچهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید.  ترکیب ابتدایی دو تیم در این مسابقه به شرح زیر بود:

لیورپول که از حضور هواداران خودی بهره می‌برد نیمۀ اول را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی در حرکت زیبای تیمی  توسط مانه به گل رسید. شاگردان کلوپ دست‌بردار نبودند و در ادامه فشار زیادی روی دروازۀ حریف آوردند اما نتوانستند به گل برسند. در لحظات پایانی نیمۀ نخست یک ضربۀ ایستگاهی برای لسترسیتی گرفته شد. روباه‌ها از روی این ضربه و پس از رفت‌وبرگشت چندبارۀ توپ موفق شدند گل تساوی را وارد دروازۀ لک‌لک‌ها کنند.

در نیمۀ دوم بازی دو تیم تلاش زیادی برای باز کردن دروازۀ یکدیگر کردند اما بی‌نتیجه بود. مربیان دو تیم دست به تغییراتی در ترکیب خود زدند اما این تغییرات هم کمکی به تیم‌ها نکرد تا این دیدار در نهایت با حساب 1 بر1 به پایان برسد.

گفتنی است شاگردان گواردیولا روز گذشته با حساب 2 بر 1 مغلوب نیوکاسل شدند اما قرمزهای آنفیلد نتوانستند از فرصت به دست آمده برای بیشتر کردن فاصلۀ خود استفاده کنند.