لیورپول 4 - 3 سالزبورگ؛ پیروزی دراماتیک شاگردان کلوپ

در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال لیورپول مقابل سالزبورگ به یک برد شیرین دست یافت....

در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال لیورپول مقابل سالزبورگ به یک برد شیرین دست یافت.

به گزارش مدال، در دیداری از گروه E لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم لیورپول انگلیس و سالزبورگ اتریش، ساعت 22:30 در استادیوم آنفیلد به مصاف هم رفتند.

لک‌لک‌ها با درخشش محمد صلاح توانستند با نتیجه پر گل چهار بر سه حریف سرسخت خود را شکست دهند.

در این دیدار ابتدا این شاگردان یورگن کلوپ بودند که با سه گل پیش افتادند اما تیم اتریشی با کامبکی فوق العاده کار را به تساوی کشاند، تا قرمزپوشان لیورپول حسابی غافلگیر شوند. با این حال لیورپول توانست به گل چهارم برسد و سه امتیاز این دیدار خانگی را به دست بیاورد.

در همان دقایق ابتدایی و در دقیقه 9 بازی، سادیومانه بعد از یک و دو با فیرمینو برزیلی گل اول لیورپول را وارد دروازه سالزبورگ کرد تا نشان دهد یک بازی جذاب در راه است.
حملات لیورپولی ها ادامه داشت، تا اینکه آن‌ها برای بار دوم و این بار توسط رابرتسون روی پاس زمینی آرنولد به گل رسیدند.
آتش شاگردان کلوپ روی دروازه تیم اتریشی ادامه داشت و باز هم روی حرکت خوب فیرمینیو توپ به صلاح رسید و او در دقیقه 36 دروازه سالزبورگ را برای بار سوم باز کرد. فیرمینو با ضربه سر قصد بازکردن دروازه سالزبورگ را داشت، که توپ توسط استانکوویچ به شکلی ناقص مهار شد و در ریباند، صلاح توانست دروازه را باز کند.

لحظات دیدنی و جذاب بازی درست بعد از گل سوم لیوپول آغاز شد. در حالی که هواداران لیورپولی‌ها خیالشان بابت پیروزی راحت شده بود، سالزبورگ درست سه دقیقه بعد از دریافت گل سوم، توسط هی‌چان به گل اول رسید. او با فریب مدافع لیورپول توانست با یک ضربه دیدنی دروازه قرمزها را باز کند و امید را به اردوی تیمش تزریق کند.
نیمه اول با نتیجه سه بر یک به پایان رسید.
در نیمه دوم اتریشی‌ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه 56 گل دوم را وارد دروازه آدرین کردند.
روی گل دوم سالزبورگ نیز هی‌چان تاثیر مستقیم داشت و با یک پاس دقیق، سبب شد تا مینامینو با یک ضربه تماشایی دروازه لیورپول را باز کند.
سالزبورگ که به بازی برگشته بود، درست پنج دقیقه بعد، شگفتی خود را تکمیل کرد و توسط هالند، ستاره جوان و نام‌آشنای خود به گل  سوم دست یافت و بازی را به تساوی کشاند. گل هالند سبب شد تا سکوتی عجیب در آنفیلد حکم‌فرما شود.

شاگردان کلوپ که با یک سالزبورگ متفاوت روبرو شده بودند، تمایل نداشتند سه امتیاز بازی خانگی را به شکلی عجیب و باورنکردنی از دست بدهند. آنها تلاش خود را بیشتر کردند و سرانجام در دقیقه 69 باز هم توسط محمد صلاح به گل رسیدند. فیرمینو همچون گل اول و سوم این گل را نیز پایه‌ریزی کرد، تا این بازیکن برزیلی در خلق موقعیت گل هتریک کرده باشد.

سرانجام بازی در پایان با نتیجه چهار بر سه پایان یافت و در حالی که سالزبورگ به خلق یک شگفتی نزدیک شده بود، این مسابقه سرانجام دراماتیکی برای لک‌لک‌ها به دنبال داشت.

ببینید:

خلاصه بازی لیورپول 4 - 3 سالزبورگ/ ویدیو

تگ ها


لیورپول لیورپول-سالزبورگ فوتبال