لیونل مسی؛ آقای ضربه آزاد لالیگا!

با سوپر گلی که لیونل مسی توانست در دیدار برابر دپورتیوو آلاوز از روی ضربه آزاد به ثمر برساند؛ رکوردی جدید را برای خود در تاریخ رقابت های لالیگا به ثبت رساند ......

با سوپر گلی که لیونل مسی توانست در دیدار برابر دپورتیوو آلاوز از روی ضربه آزاد به ثمر برساند؛ رکوردی جدید را برای خود در تاریخ رقابت های لالیگا به ثبت رساند.
بارسلونا در هفته بیست و یکم رقابت های لالیگا اسپانیا توانست با درخشش لیونل مسی و همچنین لوییز سوارز با نتیجه 2_1 از سد دپورتیوو آلاوز سرسخت عبور کند تا در مسیر قهرمانی مستحکم تر از گذشته قدم بردارد.
در جریان این دیدار و در دقایق پایانی، لیونل مسی ابر ستاره آرژانتینی بارسلونا موفق شد از روی یک ضربه آزاد مستقیم دروازه حریف را باز نماید تا پیروزی را برای تیم خود به ارمغان بیاورد و رکوردی تازه را در رقابت های لالیگا اسپانیا و همچنین کارنامه خود به ثبت برساند.
مسی با ضربه آزادی که توانست در دیدار برابر آلاوز وارد دروازه حریف نماید، توانست بیست و یکمین گل خود را در تاریخ رقابت های لالیگا از روزی ضربه آزاد به ثمر برساند تا رکورد کریستیانو رونالدو را که پیش از این توانسته بود با 20 گل از روی ضربه آزاد در لالیگا رکورد دار باشد را بشکند و خود به تنهایی در صدر رکورد داران گلزنی از روی ضربه آزاد قرار بگیرد.

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال