لیونل مسی این لباس را می پوشد؟ (عکس)

طراحی لباس فصل بعد بارسلونا سوالات بی پاسخی را در ذهن هواداران این تیم ایجاد کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، معمولا سایت فوتی هدلاینز با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل طرح سال بعد تیم های بزرگ را منتشر می کند و اصولا نیز این طراحی مشابه با نسخه اصلی است. حالا این سایت طراحی لباس فصل بعد بارسلونا را منتشر کرده و به نظر می رسد طرح جذابی در انتظار خیل عظیم هواداران این تیم خواهد بود.

طراحی جدید در بیشتر قسمتها دارای نوارهای عمودی بوده و در سمت راست بالای لباس یک صلیب در ابعاد بزرگ دیده می شود، مانند همیشه نیز لوگوی باشگاه بارسلونا در سمت چپ حک شده است. همچنین زیر لوگوی بارسلونا نوارهای عمودی نسبت به کلیت لباس باریک تر بوده و طرح متفاوتی را برای لباس فصل بعدی این تیم رقم زده اند.

آستین های این لباس قرمز خواهند بود و بر خلاف فصول گذشته، تقریبا هیچ اثری از رنگ زرد روی این طرح دیده نمی شود. اسپانسر اصلی بار دیگر راکوتن خواهد بود و کمپانی نایک نیز وظیفه تولید این لباس را به عهده دارد.

اما مهم ترین سوال برای هواداران بارسلونا این است که آیا این لباس به تن لیونل مسی دیده خواهد شد یا خیر. قرارداد بهترین بازیکن تاریخ باشگاه هنوز تمدید نشده و به نظر می رسد او در انتظار مشخص شدن نام رئیس بعدی باشگاه و آگاهی از برنامه های اوست. لیونل مسی فصل گذشته تا آستانه جدایی پیش رفت و هنوز هم شرایط مورد نظر او در نوکمپ محقق نشده است. هواداران بارسلونا امیدوارند لیونل مسی با مدیران جدید به تواقف رسیده و در مراسم رونمایی رسمی از این لباس در تابستان پیش رو حاضر باشد.

بیشتر بخوانید:

مسی نه، ستاره آرژانتینی همبازی رونالدو می شود

۲ راهکار خوان لاپورتا برای ماندنی کردن مسی

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال