لیونل مسی به دنبال یک نقش جدید

لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین برای رسیدن به موفقیت همراه آلبی‌سلسته در جستجوی یک نقش جدید است....

«لیونل مسی» بالاخره توانست آنچه که در تیم ملی آرژانین به آن نیاز دارد را به دست بیاورد و حالا «لیونل اسکالونی»، سرمربی آرژانتین هم آن را تایید می‌کند.

به گزارش مدال؛ این یک واقعیت است که مسی در تیم ملی آرژانتین همانند بارسلونا بازی نمی‌کند؛ او تنها یک گل در چهار بازی اخیر تیمش به ثمر رسانده و موقعیت‌های خوبی برای هم‌تیمی‌هایش در خط حمله نمی‌سازد. با این حال اسکالونی از روی نیمکت تیم ملی آرژانتین اعتقاد دارد بهترین بازیکن پنج سال فوتبال جهان، توانایی‌های زیادی برای پوشش این ضعف‌ها دارد و در اینباره می‌گوید: «او همکاری با ما را پذیرفته و رهبر واقعی و پرچمدار ما است. بازیکنان من او را دوست دارند و بعضی وقت‌ها به من می گویند که فقط به خاطر او می‌خواند در زمین بازی برنده شوند. او به دنبال یک نقش جدید در تیم ملی آرژانتین است و قصد دارد به جای اینکه همه نگاه‌ها به سوی او باشد، نگاه‌ها را از خود دور کند. او می‌خواهد برای هم‌تیمی‌ها و تیم ملی کشورش بجنگد.»

مسی پس از شکست در فینال کوپا آمریکای 2016 و شکست در مسیر قهرمانی جام‌جهانی 2018 تصمیم گرفت از تیم ملی کشورش خداحافظی کند اما هر بار دوباره به جمع آرژانتینی‌ها برگشت. آنها حالا باید در نیمه‌نهایی کوپا در دیداری حساس برابر برزیل قرار بگیرند، تیمی که در کوپا آمریکای 2004 و 2007 آرژانتین را شکست داده است. اسکالونی درباره رویارویی با برزیل نیز گفت: «برزیل در حاضر حاضر خیلی قدرتمند است و وقتی که میزبان این مسابقات هم باشد، کار ما دشوارتر خواهد شد. با این حال من باور دارم رکوردها معنی ندارند و فقط برای خودشان حرف می‌زنند. همه چیز درون زمین بازی مشخص خواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

سرمربی برزیل: نمی‌شود مسی را کنترل کرد

تگ ها


لیونل مسی لیونل اسکالونی آلبی سلسته کوپا آمریکا 2019 برزیل آرژانتین لیونل مسی آرژانتین UEFA Champions League Copa America فوتبال