لیونل مسی به چه تیم هایی گل نزده است؟

لیونل مسی در دوران فوتبالش برابر ۷۸ تیم به میدان رفته و تنها ۱۰ تیم توانسته اند برابر او دروازه خود را بسته نگاه دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی فوق ستاره بارسا با گلی که در بازی برابر اتلتیکو به ثمر رساند، تعداد گل های دوران فوتبالش را به عدد ۷۰۰ رساند. او از روی نقطه پنالتی و با ضربه پاننکا به گل شماره ۷۰۰ رسید. مسی ۶۳۰ گل را با پیراهن بارسا به ثمر رسانده و ۷۰ گل را نیز با پیراهن تیم ملی آرژانتین.

در مجموع مسی برابر ۷۸ تیم مختلف به میدان رفته و به ۶۸ تای آنها نیز توانسته گل بزند.

اینترمیلان باشگاهی است که موفق شده بیش از همه در مهار لیونل مسی موفق عمل کند. او در ۴ مصافش با نراتزوری هرگز نتوانسته به این تیم گل بزند.

دو مصاف فصل ۱۰-۲۰۰۹ در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، قطعا از یاد نرفتنی است. دو دیداری که در نهایت باعث صعود اینتر به فینال شد. اینتر و بارسا ۴ بار دیگر هم برابر هم قرار گرفته اند که مسی به دلایل مختلف در آنها حضور نداشته است. آخرین رویارویی او با باشگاه ایتالیایی به اکتبر گذشته در نوکمپ بر می گردد که بارسا ۲-۱ پیروز شد.

۹ تیم دیگری که مسی برابر آنها نتوانسته گلزنی کند، عبارتند از: خِرِز، بنفیکا، مورسیا، روبین کازان، اودینزه، ناپولی، کادیز، السد و لا گرامنت.

مسی این فرصت را دارد تا ۷ یا ۸ آگوست(۱۷ یا ۱۸ مرداد)، در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر ناپولی، برای اولین بار دروازه این تیم را باز کند.

بیشتر بخوانید:
شادی گل سرخیو راموس به یاد کریس رونالدو+ عکس
تیاگو آلکانترا در آستانه لیورپولی شدن؟
کورتوا: دو متر قد دارم و خیلی چابکم 

تگ ها


لیونل مسی اینتر میلان ناپولی فوتبال جهان مسی بارسلونا لیونل مسی بارسلونا فوتبال