لیونل مسی تحمل قهرمانی دیگران را ندارد!

خوان لاپورتا، نامرد ریاست باشگاه بارسلونا مدعی شد لیونل مسی قطعا در نوکمپ باقی خواهد ماند....

به گزارش "ورزش سه"، فوق ستاره آرژانتینی در تابستان گذشته به شدت به دنبال جدایی از بارسلونا بود و در نهایت این اتفاق رخ نداد. اما حالا مسی تنها شش ماه با بارسلونا قرارداد دارد و گمانه زنی ها در مورد آینده او افزایش یافته است. خوان لاپورتا، یکی از نامزدهای انتخابات ریاست باشگاه در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۲۱ ابراز امیدواری کرد قادر به فراهم کردن مقدمات ماندن مسی در بارسلونا باشد.

خوان لاپورتا گفت: "من مطمئن هستم که مسی می خواهد به کارش در بارسا ادامه دهد. اما تصمیم او به پیشنهادی که رئیس جدید ارائه می دهد بستگی دارد. مسی خواهان بنا شدن تیمی رقابت طلب برای احیای داستان عاشقانه بارسا در لیگ قهرمانان است، اما این روند در سالهای اخیر متوقف شده است. باشگاه بارها به مسی دروغ گفته و علاوه بر این همه چیز آنطور که همه می خواستند پیش نرفته است. مسی در مرحله ای از زندگی حرفه ای ایش قرار دارد که هنوز هم خواهان کسب موفقیت و فتح عناوین است.

لیونل مسی نمی تواند بپذیرد که تیم های دیگر قهرمان لیگ قهرمانان شوند و بارسا با حضور او، بهترین بازیکن تاریخ فوتبال قادر به رقابت کردن با دیگران نیست. من مسی را با پیراهنی به جز بارسا تصور نمی کنم. داستان بین مسی و باشگاه به قدری زیباست که رئیس جمهور موظف است از ادامه یافتن آن اطمینان حاصل کند. علاوه بر تغییر وضعیت مالی باشگاه، اولویت اول ارائه پیشنهادی به مسی است که او را متقاعد به ماندن کند.

امیدوارم به موقع برسم و البته من یک مزیت بزرگ دارم، اعتماد مسی به من. مسی می داند پیشنهادی که من ارائه خواهم داد واقعی خواهد بود و من آن را برآورده خواهم کرد. من فکر می کنم این موضوع کمک زیادی به من خواهد کرد و یک مزیت بزرگ نسبت به سایر نامزدها است."

تگ ها


لاپورتا لیونل مسی بارسلونا