لیونل مسی در پست گریزمان بازی می کند

آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی معتقد است آنتوان گریزمان از پست خود در ترکیب بارسلونا رضایت ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، فصل جدید نیز برای آنتوان گریزمان خوب آغاز نشده و انتقادات از ستاره گرانقیمت فرانسوی شدت گرفته است. گریزمان در اولین فصل حضور در بارسا چندان موفق ظاهر نشد و بسیاری تغییر پست او در ترکیب بلوگرانا را علت اصلی این افت فاحش می دانند. آرسن ونگر مدعی شد لیونل مسی در پستی به میدان می رود که دلخواه گریزمان است و ستاره فرانسوی از حضور در بارسلونا دلسرد شده است.

آرسن ونگر گفت: "اینکه آنتوان گریزمان مدت هاست در پست تخصصی خود بازی نمی کند شرایط را برای او پیچیده کرده است. در ابتدا به نظر می رسید گریزمان این شرایط را پذیرفته، اما او مدت زیادی است نتوانسته انتظارات را برآورده کند و این پست نمی گذارد گریزمان بهترین خود را ارائه دهد، پس کم کم این بازیکن احساس ناراحتی می کند.

سبک بازی گریزمان به شکلی است که باید در مرکز خط حمله بازی کند، زیرا او بازیکنی فعال و پرتحرک است که می تواند پاس های خطرناکی ارسال کرده و دروازه حریفان را باز کند. اما در بارسلونا امکان بازی کردن در چنین پست فراهم نیست، زیرا این موقعیت به لیونل مسی تعلق دارد و او آنجا بازی می کند. پست مرکزی در ترکیب بارسلونا متعلق به لیونل مسی است و گریزمان احساس دلسردی می کند."

تگ ها


لیونل مسی آرسن ونگر آنتون گریزمان آرسنال بارسلونا