لیونل مسی در چه شرایطی در بارسلونا ماندگار خواهد شد؟

رقم خوردن اتفاقاتی ممکن است لیونل مسی را به ماندن برای سالها متمادی در نوکمپ ترغیب کند....


به گزارش "ورزش سه"، جمعه شب بود که لیونل مسی به شایعات رفتن پایان داده و اذعان داشت تا پایان فصل پیش رو در نوکمپ خواهد ماند. حالا نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد این بازیکن قراردادش را تمدید کرده و سالهای بعد نیز در بارسا باقی بماند. مسی از احتمال بازگشت ژاوی هرناندز این بار به عنوان سرمربی به باشگاه بارسلونا هیجان زده بوده و معتقد است او دوای درد این تیم خواهد بود.

البته در فصل زمستان نیز مدیران بارسلونا سعی کردند او را به جای ارنستو والورده به عنوان سرمربی جدید منصوب کنند، اما ژاوی این پیشنهاد را رد کرد. مسی معتقد است پروژه ای تحت هدایت ژاوی می تواند نفس تازه ای به این باشگاه داده و بارسلونا را به سالهای اوج گذشته بازگرداند.

همچنین به نظر می رسد جوزپ بارتومئو مسئولیت مدیریت بارسا تا زمان انتخابات جدید تا ۱۵ مارچ را حفظ می کند. این بدان معناست که قبل از پایان فصل پیش رو، نام رئیس جدید بارسا اعلام خواهد شد و اگر تغییرات باب میل مسی باشد، احتمال ماندن او افزایش می یابد. همچنین خانواده نیز نقش مهمی در تصمیم گیری مسی در مورد آینده دارند.

این بازیکن می خواهد در شهری سکونت داشته باشد که رضایت خانواده اش فراهم شود و بی شک بارسلون بهترین محل اسکان برای آنها خواهد بود. پس بدین ترتیب آینده لیونل مسی هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد و ممکن است او در سالهای بعد نیز لباس این تیم را بر تن کند.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا