لیونل مسی- راموس؛ هر روز نزدیک تر به فاجعه!

آینده لیونل مسی و سرخیو راموس، دو ستاره بزرگ لالیگا در هاله ای از ابهام قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان، سرمربی بارسلونا امروز در مورد جنجال های حول محور لیونل مسی در فرودگاه ال پرات و البته شایعاتی که در مورد مشکلات بین این بازیکن و آنتوان گریزمان وجود دارد، همه چیر را تکذیب کرده و تاکید کرد کاپیتان بارسلونا تمایلی به جدایی از این تیم ندارد. سرمربی جدید بارسلونا مدعی شد لیونل مسی در نوکمپ باقی می ماند و نیازی به نگرانی نیست.

عصر امروز نیز زین الدین زیدان موضعی مشابه با کومان داشته و ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر قرارداد سرخیو راموس تمدید شود. زیزو مدعی شد هر چه زودتر این اتفاق رخ دهد به سود رئال مادرید است و او راموس را رهبر رئال مادرید خطاب کرد.

اما تردیدی وجود ندارد شرایط اینقدرها هم راحت نیست. لیونل مسی در تابستان گذشته تا آستانه جدایی از بارسلونا پیش رفت و به زعم خودش، تنها عدم مبادرت به درگیری حقوقی با باشگاه تصمیم او را تغییر داد. قرارداد لیونل مسی تا چند ماه دیگر با بارسلونا تمام می شود و حتی او از زمستان می تواند رسما با مشتریان خود مانند منچسترسیتی مذاکره کرده و حتی به توافق هم دست یابد.

هنوز تکلیف مدیریت بارسلونا مشخص نیست و رفتن جوزپ بارتومئو نیز هنوز ماندن مسی را قطعی نساخته است. بعید به نظر می رسد تا انتخاب رئیس بعدی بارسلونا مسی تصمیم به تمدید بگیرد و هر چقدر زمان سپری شود، حفظ او در نوکمپ دشوارتر خواهد شد.

با تمدید قرارداد پپ گواردیولا و منچسترسیتی و همچنین رابطه خوب این سرمربی با مسی، تصور انتقال او به لیگ برتر در تابستان سال آینده محتمل تر شده و دیگر مدیران بارسلونا هیچ راه حلی برای حفظ این بازیکن ندارند.

سرخیو راموس نیز هنوز برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است. اخبار حاکی از آن است که این مدافع متعصب خواهان تمدید قرارداد خود به مدت دو سال است، اما فلورنتینو پرز تنها پیشنهاد تمدید یک ساله را به او داده و به همین دلیل طرفین هنوز راه زیادی تا توافق دارند.

مسی و راموس علیرغم ویژگی های اخلاقی کاملا متفاوت، دو رهبر بزرگ و ستاره محبوب بارسلونا و رئال مادرید محسوب می شوند و جدایی احتمالی این دو بازیکن تغییرات مهمی در ساختار لالیگا ایجاد خواهد کرد.

تگ ها


لیونل مسی سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال