لیونل مسی را نمی خواهید به ما بدهید!

لوتار ماتیوس، اسطوره فوتبال آلمان به انتقاد از موضع برخی آرژانتینی ها نسبت به لیونل مسی پرداخت....


به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی در این سالها در ترکیب البی سلسته به اندازه بارسلونا موفق و درخشان ظاهر نشده و به همین دلیل بارها مورد انتقاد از سوی مردم کشورش قرار گرفته است. اما لوتار ماتیوس مدعی شد اگر مردم آرژانتینی علاقه ای به مسی ندارند، آلمانی ها با آغوش بازی از این فوق ستاره استقبال خواهند کرد.

لوتار ماتیوس گفت: "من نمی توانم رویکرد مردم آرژانتین را باور کنم. اگر لیونل مسی را دوست ندارید، او می تواند هر موقع دلش خواست به آلمان بیاید، ما نیز با آغوش باز منتظر مسی می مانیم و به او پاسپورت آلمانی می دهیم. من نمی توانم رفتار برخی را بفهمم.

بحث در مورد اینکه مارادونا بهتر است یا مسی وجود دارد، اما باید گفت مردم آرژانتین خوش شانس هستند که این دو بازیکن بزرگ را در ترکییب تیم ملی کشورشان داشته اند و حالا آنها بحث می کنند که کدام یک از دیگری بهتر است؟ آنها دو تا از بهترین بازیکنان تاریخ را در اختیار دارند.

ما اگر این شانس را داشتیم که لئو مسی در بوندسلیگا به میدان برود بسیار خوشحال می شدیم. صادقانه بگویم خوشحالم بازیکنی مانند لیونل مسی در دنیای فوتبال حضور دارد، زیرا او یک بازیکن بزرگ و البته یک انسان خوب محسوب می شود."

تگ ها


تیم ملی آرژانتین لیونل مسی لوتار ماتیوس آرژانتین