لیونل مسی فعلا به پاریس سفر نمی کند

بر خلاف شایعات، لیونل مسی تا قطعی شدن قرارداد خود با پاری سن ژرمن راهی پاریس نخواهد شد.....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی در نشست خبری پایانی خود در باشگاه بارسلونا ضمن اعلام خبر رسمی جدایی خود مدعی شد در حال مذاکره با چند باشگاه بوده و هنوز مقصد بعدی این بازیکن معلوم نشده است. اما علیرغم مطرح شدن نام هایی چون چلسی، منچستریونایتد و حتی اتلتیکومادرید، به نظر می رسد انتقال او به پاری سن ژرمن نهایی شدده و این ستاره ۳۴ ساله و آرژانتینی فصل بعد در لیگ یک فرانسه بازی خواهد کرد.

اما فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی دقایقی قبل مدعی شد بر خلاف شایعات، فعلا لیونل مسی هنوز در مورد زمان قطعی سفر به پاریس تصمیم نگرفته و زمان نهایی شدن این انتقال مشخص نیست. خورخه مسی، پدر لئو و دیگر وکلای این بازیکن در حال رایزنی با مدیران پاری سن ژرمن در مورد اسناد و جزئیات قرارداد هستند و هنوز نسخه نهایی مورد توافق دو طرف قرار نگرفته است. در واقع لیونل مسی قصد ندارد تا قطعی شدن تمامی ابعاد این انتقال، به سمت پاریس پرواز کرده و در تست های پزشکی باشگاه شرکت کند.

علیرغم برخی شایعات در مورد احتمال تغییر نظر لیونل مسی در لحظات پایانی، در این لحظه هیچ احتمالی در این خصوص وجود ندارد و هر زمانی که وکلای این بازیکن با پاری سن ژرمن در مورد جزئیات باقی مانده به توافق برساند، لیونل مسی با هواپیمای اختصاصی خود راهی فرانسه و شهر پاریس خواهد شد.

تگ ها


لیونل مسی پاری سن ژرمن بارسلونا