لیونل مسی متعلق به بارسلونا است

ژروم روتن، وینگر سابق پاری سن ژرمن در مصاحبه ای با مارکا از لیونل مسی انتقاد کرده و او را متعلق به باشگاه فرانسوی نمی داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی از زمان انتقال تابستان سال گذشته به پاری سن ژرمن از بارسلونا هنوز قادر به تکرار درخشش گذشته در باشگاه جدیدش نبوده و از روزهای اوج فاصله گرفته است. ژروم روتن، بازیکن سابق پاریس که حالا کارشناس کانال رادیویی RMC فرانسه است، مدعی شد مسی متعلق به بارسلونا بوده و نمی تواند در باشگاه جدید خود چندان تاثیرگذار ظاهر شود.

ژروم روتن گفت: "لیونل مسی هیچ اثری از خود در پاری سن ژرمن بر جای نخواهد گذاشت. او پسر یک باشگاه دیگر و متعلق به یک زندگی و شهر دیگر به نام بارسلوناست. مسی در روزهای تعطیل به بارسلونا می رود و هیچ کس انتظار نداشت او در پاریس باشد، حتی خودش. لیونل مسی در 34 سالگی قرارداد دو ساله امضا کرده است. او بدون شک بهترین بازیکن تاریخ است، اما توان گذشته را نداشته و نمی تواند درخشش گذشته خود را تکرار کند.

علاوه بر این و مهمتر از همه، او با هم تیمی های سابقه که سال های زیادی را در کنار آنها در کاتالونیا گذرانده بود دیگر همبازی نیست. شما باید در یک باشگاه احساس خوبی داشته باشید، اما لیونل مسی اکنون در پاری سن ژرمن مشکلات زیادی از نظر سازگاری با هم تیمی های فعلی خود دارد.

من فکر نمی‌کنم که مسی مانند زلاتان ایبراهیموویچ اثرگذار باشد. اگرچه تاریخچه پاری سن ژرمن خیلی طولانی نیست و هرگز نمی دانید چه اتفاقی رخ خواهد داد. بازیکنان بزرگی مانند رای برزیلی و لوئیس فرناندز در طول سال‌های گذشته در این باشگاه وجود داشته‌اند و در حال حاضر نمی‌توانید نام مسی را در کنار آن‌ها قرار دهید."

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال