لیونل مسی و بازگشت به بارسلونا برای چند ساعت

لیونل مسی ساعاتی پیش به بارسلونا بازگشت اما به نظر می‌رسد که حضور او در این شهر تنها چند ساعت به طول خواهد انجامید....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی که چندی پیش با تیم ملی آرژانتین به مقام قهرمانی رقابتهای کوپا آمه‌ریکا دست یافت، بعد از گذراندن تعطیلات خود در میامی آمریکا و جمهوری دومنیکن ظهر امروز به ایالات کاتالونیا بازگشت اما حضور او در بارسلونا تنها چند ساعت دوام خواهد داشت و قرار است برای ادامه تعطیلات خود راهی شهر دیگری شود.

با این حال وضعیت آینده لیونل مسی هنوز هم اصلی ترین نگرانی هواداران بارسلونا محسوب می شود. باشگاه کاتالانی امیدوار است که نهایتا مسی قرارداد خود را تمدید کند و از طرف دیگر خوان لاپورتا و دیگر سران بلوگرانا در حال تلاش برای بهبود اوضاع مالی باشگاه به منظور تمدید قرارداد با فوق ستاره آرژانتینی هستند.

اگر چه تاریخ دو آگوست برای زمان بازگشت سرخیو آگوئرو به تمرینات بارسلونا تایید شده اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی لیونل مسی نیز این کار را انجام خواهد داد؛ اتفاقی که حتی ممکن است رخ ندهد و مسی را دیگر در تمرینات بارسا نبینیم اما در عین حال این باشگاه اطمینان دارد که نهایتا می‌تواند برنده شش باره توپ طلا را راضی به تمدید قرارداد کند و بعد از بازگشت تیم از اردوی آلمان مسی به تمرینات شاگردان رونالد کومان ملحق شود.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا