لیونل مسی و ضعیف ترین نمایش او در برنابئو

مسی یکی از روزهای بد دوران فوتبالش را در ال کلاسیکو شماره ۲۴۴ پشت سر گذاشت. بدون شک ضعیف ترین نمایش او در برنابئو....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از مارکا، بارسلونا شب گذشته در مادرید با دو گل مغلوب شد و شکست خورده به خانه برگشت. امید اول بارسلونا مثل همیشه به لیونل مسی بود اما فوق ستاره آرژانتینی در این بازی نشانه هایی نگران کننده از خود ارائه داد.

این پنجمین بازی متوالی بود که لیونل مسی موفق به گلزنی برابر رئال نمی شد و آخرین گل او به بازی برگشت لالیگای فصل ۱۸-۲۰۱۷ در نوکمپ بر می گردد که توانست دقیقه ۵۲ دروازه کهکشانی ها را باز کند. فصل گذشته او در سه ال کلاسیکو به میدان رفت و فصل جاری نیز در هر دو ال کلاسیکوی رفت و برگشت موفق به گلزنی نشد.

مسی شب گذشته دو موقعیت عالی گلزنی هم به دست آورد ولی قدر آنها را ندانست. در نیمه اول او تنها کورتوا را پیش رو داشت ولی ضربه او را گلر رئال برگشت داد. نیمه دوم با پاس عالی دی یونگ بود که مسی روانه دروازه رئال شد ولی پشت محوطه جریمه با تکل مارسلو شانس ضربه زدن را از دست داد. ستاره برزیلی رئال این تکل را مثل یک گل جشن گرفت.

مسیِ چند سال پیش و زمانی که در بهترین فرم خود قرار داشته باشد، محال است که این دو موقعیت را از دست بدهد. به نظر می رسد مسی دیگر بازیکن گذشته نیست و این یک خبر بد برای بارسلونا محسوب می شود. تیمی که در روزهای افت مسی حرفی برای گفتن ندارد.

در شبی که مارسلو دهان منتقدان پرشمارش را بست، این لیونل مسی بود که معنای واقعی استیصال را تجربه کرد و در برنابئو ناکام مطلق لقب گرفت.

بیشتر بخوانید:

مسی خلع سلاح شده است!

وینیسیوس جونیور رکورد لیونل مسی را ربود!

 

 

تگ ها


لیونل مسی مارسلو فوتبال جهان ال کلاسیکو بارسلونا رئال مادرید فوتبال