لیون ۱ – ۱ زنیت؛ یک امتیاز روس‌ها با گلزنی سردار

تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ در اولین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیون رفت و این دیدار با گلزنی سردار آزمون با تساوی یک بر یک به پایان رسید...

به گزارش مدال، فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا (۲۰-۲۰۱۹) امشب (سه شنبه) با دو دیدار آغاز شد. در مهمترین بازی زنیت به مصاف لیون رفت که با نتیجه یک بر یک پایان یافت.
لیون در نیمه نخست بیش از مهمانش بازی را در اختیار داشت و می توانست دروازه زنیت را باز کند. با این حال زنیت توانست با پیروزی ۴۵ دقیقه نخست را به پایان برساند. همکاری زیبای سردار آزمون و ژیوبا باعث شد مهاجم ایرانی در دقیقه ۳۹ گلزنی کند. آزمون اولین گل لیگ قهرمانان را به نام خود ثبت کرد. پیش از این هیچ بازیکن ایرانی نتوانسته بود چنین رکوردی را به خود اختصاص دهد.
آزمون دچار آسیب دیدگی شد و مجبور شد در شروع نیمه دوم زمین را ترک کند. سپس زنیت گل مساوی را دریافت کرد. ممفیس دپای در دقیقه ۵۰ از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد. دو تیم در ادامه موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند که نتوانستند از آن‌ها بهره ببرند و در نهایت امتیازها تقسیم شد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی لیون 1 - 1 زنیت/ ویدیو

اولین گل لیگ قهرمانان اروپا در فصل 20-2019 توسط سردار آزمون/ ویدیو

تگ ها


زنیت سن پترزبورگ المپیک لیون لیگ_قهرمانان_اروپا_20 2019 سردار آزمون سردار آزمون لیون زنیت سن پترزبورگ لیون-زنیت سن پترزبورگ UEFA Champions League فوتبال