لیپی خبرنگاران را سرکار گذاشت

سرمربی تیم ملی چین در نشست خبری قبل از بازی با ایران حضور پیدا نکرد تا شاید نشان دهد به وضعیت زمین تمرینی شان در تهران معترض است ......

سرمربی تیم ملی چین در نشست خبری قبل از بازی با ایران حضور پیدا نکرد تا شاید نشان دهد به وضعیت زمین تمرینی شان در تهران معترض است.
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، قرار بود مارچلو لیپی از ساعت 12:30 امروز در سالن اجتماعات مرکز تیم های ملی ایران در نشست خبری پیش از بازی تیم های ایران و چین شرکت کند اما با وجود عدم اعلام قبلی و معطل نگه داشتن 20 دقیقه ای خبرنگاران این کار را انجام نداد.
علاوه بر حضور گسترده خبرنگاران ایرانی، حدود 15 خبرنگار و عکاس چینی هم برای پوشش این کنفرانس در محل کنفرانس مطبوعاتی حاضر بودند ولی سرمربی ایتالیایی تیم چین به جمع خبرنگاران نیامد.
در زمان معطلی خبرنگاران، اصحاب رسانه چینی از تصاویر قدیمی و جام هایی ایران در آسیا عکس می گرفتند.
علاوه بر لیپی، هیچ یک از مربیان چین هم به جای لیپی در نشست خبری قبل از بازی با ایران حضور پیدا نکرد تا نشست خبری کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی یک دقیقه زودتر از ساعت 13 برگزار شود.
تیم چین در روزهای اخیر تمرینات اش را در کمپ تیم های ملی برگزار کرد اما سرمربی و بازیکنان این تیم به کیفیت این چمن اعتراض شدیدی داشتند و خبرنگاران چینی هم از وضعیت بد آن گزارش های زیادی تهیه کردند که به نظر می رسد این مسئله بی ارتباط با عدم حضور لیپی و دستیاران اش در نشست خبری نباشد.

تگ ها


فوتبال