لیپی خواهان مربیگری آلگری در یونایتد شد

مارچلو لیپی ابراز علاقه کرد تا هم‌وطنش ماکسیمیلیانو آلگری به پیشنهاد منچستریونایتد پاسخ مثبت دهد و هدایت شیاطین سرخ را برعهده بگیرد....

مارچلو لیپی ابراز علاقه کرد تا هم‌وطنش ماکسیمیلیانو آلگری به پیشنهاد منچستریونایتد پاسخ مثبت دهد و هدایت شیاطین سرخ را برعهده بگیرد.

به گزارش مدال، «ماکسیمیلیانو آلگری» پس از جدایی از نیمکت یوونتوس، هنوز به تیم جدیدی نپیوسته است و همین مسئله باعث شده نامش اطراف اکثر باشگاه‌ها شنیده شود؛ از جمله منچستریونایتد که در این فصل با «اوله‌گونار سولسشر» ضعیف‌ترین شروع خود در سه دهه اخیر را تجربه کرده و حالا بسیاری شانس اخراج او را بالا می‌دانند و اعتقاد دارند آلگری روانه اولدترافورد خواهد شد. با این حال با اخراج «نیکو کواچ» از هدایت بایرن مونیخ، حالا شانس پیوستن مکس به این باواریایی‌ها نیز افزایش یافته است.

در این بین «مارچلو لیپی» سرمربی تیم ملی ایتالیا در جام جهانی 2006 که این تیم را به قهرمانی جهان رساند، باور دارد هم‌وطنش گزینه مناسب شیاطین سرخ برای بازگشت به قله فوتبال اروپا است. لیپی در اینباره گفت: «آلگری در هر باشگاهی موفق خواهد شد. من به عنوان یکی از تحسین‌کنندگان باشگاه منچستریونایتد از اینکه او هدایت باشگاه را برعهده بگیرد خوشحال خواهم شد. منچستریونایتد تاریخ فوتبال انگلستان است. آنها دوران تلخی را سپری می‌کنند اما فوق‌العاده هستند.»

لیپی در ادامه صحبت‌های خود گفت: «باید بگویم سولسشر یک مهاجم استثنایی بود و یک مربی خوب است اما من آلگری را تحسین می‌کنم. او یک نمونه است که سبک بازی یوونتوس در خونش جریان دارد. دوستی دیرینه من با سر الکس به من اجازه نظر دادن می‌دهد تا بگویم آلگری بهترین گزینه برای آنها است.»

بیشتر بخوانید:

تکرار سناریو پوگبا در اولدترافورد؛ یونایتد به دنبال پدیده اخراجی خود!

تگ ها


ماکسیمیلیانو آلگری آلگری منچستریونایتد مارچلو لیپی منچستریونایتد شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر سرمربی منچستریونایتد سرمربی بعدی منچستریونایتد لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات