لیکنز: برای فصل بعد با مسی صحبت کرده‌ام!

لیکنز جمله‌ای جالب در جمع خبرنگاران مطرح کرد....

لیکنز جمله‌ای جالب در جمع خبرنگاران مطرح کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:برد امروز تقدیم به 80 هزار نفر که به ورزشگاه آمدند و مدیرعامل باشگاه که حمایتمان کرد.

به گزارش مدال، جرج لیکنز در نشست خبری بعد از بازی با استقلال اظهار داشت:پیروزی خیلی بزرگی داشتیم چون بیش از 80 هزار نفر به استادیوم به ورزشگاه آمدند.

وی افزود: امروز بازی سنگینی داشتیم و شفر تیم خوبی در اختیار دارد و استقلال هم تیم بزرگی است اما نشان دادیم می‌توانیم چگونه در بازی های بزرگ به زمین برویم. دیدید که در اینگونه بازی های جزئیات تاثیرگذار است و ما از همین موضوع استفاده کردیم. بازی از نظر تاکتیکی سطح بالایی داشت و خوشحالم که همان آنالیزی که داشتیم اتفاق افتاد. احمد عبدالله زاده بهترین بازیکن زمین بود که حتی یک ضربه هم به توپ نزد. هفته پیش حاج صفی یک اشتباه داشت ولی دیدید که چقدر امروز از نظر شخصیتی به تیم کمک کرد.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: روز گذشته هم گفتم بازی  بدون توپ در مسابقه امروز تاثیر دارد ولی این برد خیلی مهم و حیاتی بود که آن را کسب کردیم.به خودم می‌بالم که برد امروز با 80 هزار نفر اتفاق افتاد، این برد را به مدیرعامل باشگاه و هواداران تقدیم می‌کنم. استقلال تیم خوب و عالی است و حالا بعد از این بازی باید عملکردمان بهتر هم شود. ما نمی‌توانستیم تغیرات زیادی داشته باشیم، می‌خواستم تغییراتی در دفاع وسط داشته باشم ولی می‌ترسیدم که در محوطه جریمه اتفاقاتی رخ دهد.این هفته هم یک بازی دوستانه برای بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند خواهیم داشت.

وی ادامه داد: استقبال مردم از ما عالی بود ولی ما باید اول تمرکزمان را حفظ می‌کردیم و اجازه نمی‌دادیم بازیکنان با داور تنش داشته باشند.این بازی فرصت های کمی داشت و در یک ضدحمله یک گل عالی به ثمر رساندیم. در برخی صحنه‌ها نباید توپ را از دست می‌دادیم چون استقلال هم قدرت زیادی داشت، ما سزاوار این پیروزی بودیم و عملکرد دژاگه هم فوق العاده بودیم.مدافعان ما هم اشتباهات ما را به صفر رساندند و وقتی همه چیز خوب است نیازی نمی‌بینم تغییر ایجاد کنم.

لیکنز در خصوص اینکه آیا تراکتورسازی می‌تواند قهرمان شود گفت: من فکر نمی‌کنم تراکتورسازی تا حالا قهرمان شده باشد، من همین تجربه را ترابوزن اسپور داشتم و 20 سال در آنجا بودم که مرتب هواداران می‌گفتند این تیم باید قهرمان شود. یادتان نرود زنوزی تازه  6 ماه است کار را شروع کرده و باید به سطح حرفه ای تری برسیم.تراکتورسازی هواداران زیادی دارد و آنها احساسی هستند و می‌خواهند تیمشان قهرمان شود ولی باید این موضوع را کنترل کنیم، من نمی‌توانم همه مسائل را در اینجا بگویم، می‌دانم زنوزی جاه طلب است و من هم دوست دارم از تجربه ام در تراکتورسازی استفاده کنم. در بازی امروز هم دیدید که پیشرفت داشتیم و این موضوع می‌تواند خیلی خوب و عالی باشد.

وی ادامه داد: ممکن بود در ثانیه آخر حریف یک گل بزند مثل هفته قبل که در ثانیه های آخر گل خوردیم.داور هفته پیش اشتباه بزرگی کرد ولی امروز خورشیدی بازی را خوب کنترل کرد. درست است که 3 امتیاز امروز را گرفتیم ولی این پایان کار نیست و باید کارهای بزرگتری انجام بدهیم.مالک باشگاه می‌تواند به من یک ماه مرخصی بدهد که من برگردم و ادامه کارم را انجام بدهم!

لیکنز در ادامه در خصوص اینکه چرا تراکتورسازی گل دوم را نزد گفت: شما بازی را دیدید؟ ما مقابل استقلال بازی کردیم و حتی ممکن بود بازی را ببریم.قطعا دوشت داشتیم گلهای دوم و سوم و چهارم را بزنیم. من با مسی صحبت کردم و باید ببینم قبول می‌کند سال بعد به اینجا بیاید یا نه! شما به بازی هفته قبل نگاه کنید که حریف به ما گل زد، اگر منفی فکر کنید اینگونه می‌شود و اگر مثبت فکر کنید اتفاقات خوب می‌افتد. از نظر من بازیکنانم از تجربه خودشان استفاده کردند و اشتباه هفته قبل را تکرار نکردند.

وی در خصوص اینکه تراکتورسازی ایده آل وی کی شکل می‌گیرد چون در فاز حمله این تیم فقط روی استوکس حساب کرده است گفت:تراکتورسازی فقط استکوس نیست، همانطور که استقلال هم 25 بازیکن دارد.فشار روی استکوس زیاد است و ما باید به او کمک کنیم که او از این فشار خارج شود.سوگیتا امروز عملکرد خوبی داشت و مثل یک دونده ماراتن می‌دوید، من با لوکاکو کار کردم، همه او را می‌شناسند، او در 18 سالگی یکی از بهترین گلزن های لیگ بلژیک بود.دیدید که وی بعد از آن موفقیت به چلسی رفت.استوکس هم بازیکن خوبی است که می‌تواند به ما کمک کند.

لیکنز در پایان گفت: قرار است سفیر بلژیک که در تهران است به تبریز بیاید و من با او به شام بروم. با افتخار می‌گویم که بازی امروز را برده ام. تراکتورسازی البته یک میهمانی هم خواهد داشت که سفیر بلژیک هم به این میهمانی دعوت می‌شود.