لیکنز در آستانه شکستن رکورد قلعه نویی و اولیویرا

مربی بلژیکی تراکتورسازی تاکنون در لیگ برتر ایران هیچ شکستی در کارنامه اش ثبت نشده تا تنها مربی بدون باخت لیگ هجدهم به حساب بیاید....

مربی بلژیکی تراکتورسازی تاکنون در لیگ برتر ایران هیچ شکستی در کارنامه اش ثبت نشده تا تنها مربی بدون باخت لیگ هجدهم به حساب بیاید.

به گزارش مدال،تراکتورسازی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر هجدهم عملکردی فوق العاده داشته و 5 مسابقه گذشته خود را با برد پشت سر گذاشته است و جالب این که مربی بلژیکی تاکنون در لیگ برتر ایران هیچ شکستی در کارنامه اش ثبت نشده تا تنها مربی بدون باخت لیگ هجدهم به حساب بیاید. او در صورتی که مقابل سپیدرود هم به برد برسد، رکورد منحصر به فردی را ثبت می کند.

سرخپوشان فوتبال آذربایجان در 9 مسابقه گذشته بدون شکست مانده اند و حالا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ محسوب می شوند.لیکنز در حالی با تراکتور به 5 برد متوالی رسیده که پیش از این در لیگ شانزدهم امیر قلعه نویی و در لیگ پانزدهم تونی اولیویرا موفق شدند این رکورد را به ثبت برسانند. حالا سرمربی بلژیکی به رکورد آنها رسیده و در صورت برد مقابل سپیدرود به ششمین برد متوالی می رسد و از رکورد دو مربی مذکور در تراکتور عبور می کند تا نام این سرمربی بلژیکی به عنوان رکوردار پیروزی‌های متوالی در تراکتورسازی ثبت شود.