لیکنز:مصاف با استقلال اولین بازی مهم من است-آن ها را آنالیز کرده ایم

جورج لیکنز، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعلام کرد، تیمش با شناخت کافی از حریف فردای خود، استقلال به میدان خواهد رفت....

به گزارش مدال،جورج لیکنز سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران گفت: استقلال را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم که آن‌ها سازماندهی خوبی دارد. اختلاف امتیاز ما با استقلال بیشتر بود که اکنون به دو امتیاز کاهش یافته است. همچنین پیروزی سایپا و ذوب‌آهن را در پلی‌آف لیگ قهرمانان تبریک می‌گویم. می‌دانیم که استقلال بازیکنان خوبی دارد و دست شفر برای انتخاب یازده بازیکن باز است. بازی فردا اولین مصاف مهم من در تراکتورسازی است و از اهمیت آن اطلاع دارم. ما فقط به دنبال سه امتیاز هستیم؛ هر چند که می‌دانیم استقلال هم تیم خوبی است. شفر دو سال است که در ایران حضور دارد و شناخت خوبی از فوتبال این کشور پیدا کرده است. این همان کاری است که می‌خواهیم با تراکتورسازی انجام دهیم. تراکتورسازی به دور از استرس و هیجان آماده بازی فرداست و امیدوارم که همه چیز به خوبی پیش برود. علی اسماعیلی را به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ پا در اختیار نداریم و امیدواریم بقیه بازیکنان با آمادگی کامل به میدان برود.
او همچنین درباره  دلیل غیبت "کوین کنستانت" بیان کرد: این بازیکن، بازیکن بزرگی است اما از زمانی که به تبریز آمده از شرایط بدنی خوبی برخوردار نیست. تمرین‌های پرفشاری را برایش درنظر گرفته‌ایم تا آماده شود. غیبت او ربطی به مسائل تاکتیکی ندارد و تنها دلیلش، آمادگی بدنی است.
سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: ما به دنبال پیروزی در بازی فردا هستیم؛ همانگونه که در دو بازی قبلی با تلاش زیادی ظاهر شدیم، می‌دانیم که فردا هم بازی مهمی داریم و در این‌گونه بازی‌های بزرگ دو تیم باید مراقب باشند که اشتباهی مرتکب نشوند. ما می‌دانیم که علاوه بر بازی‌های فردا، سایر بازی ها نیز مهم هستند. همه در ورزش به دنبال پیروزی هستند و باید سعی کنیم که اشتباهاتمان را به حداقل برسانیم.
او همچنین خاطرنشان کرد:‌ استقلال بازیکنان بسیار خوبی در تیم ملی دارد و من از بازیکنانم می‌خواهم که با استرس کمی در این بازی خانگی حاضر شوند تا بتوانیم به سه امتیاز برسیم.

تگ ها


فوتبال استقلال Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال