لیکنز: ممکن بود بازی مساوی شود

سرمربی تراکتورسازی در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد....

سرمربی تراکتورسازی در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربی تراکتورسازی در رختکن تیمش به تماشای بازی نساجی و سپاهان نشست و با تاخیر در کنفرانس خبری حاضر شد.

به گزارش مدال، جورج لینکز سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نفت آبادان گفت: به خاطر دیر آمدن به نشست خبری عذرخواهی می کنم چون همه ما بازی سپاهان را می دیدیم. چون این بازی برای ما مهم بود. کسی دوش هم نگرفت. امروز ۳ امتیاز مهمی را گرفتیم و همان طور که دیروز گفتم بازی سختی داشتیم.

وی ادامه داد: تیم حریف تلاش زیادی کرد تا به دروازه برسد. فرصت هایی هم ایجاد کردند اما فروزان عملکرد خوبی داشت. می توانستیم گل های دوم و سوم را هم بزنیم. می دانید که فشار زیادی روی بازیکنان ماست و بازی سنگینی را انجام دادیم. به استراحت نیاز دارند تا خستگی بازی امروز را از تن خارج کنند. هواداران هم از ما حمایت کردند و مثل گروه ارکستر از ما حمایت کردند.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره احمد موسوی که امروز بازی نکرد افزود: من مربی تیم هستم و شما مربی تیم نیستید. ما تنها با ۱۱ بازیکن بازی نمی کنیم بلکه با ۲۰ بازیکن بازی می کنیم. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. سوکیتا را امروز نداشتیم اما ساسان انصاری امروز برای ما گل زد. از او راضی هستم.

وی در خصوص اینکه بازی خوبی از هر دو تیم شاهد نبودیم اظهار داشت: فکر می کنم تیم ما بیشترین گل زده را در لیگ برتر دارد. تفاضل گل ما از پرسپولیس و بقیه تیم ها بهتر است. ما امروز از سپاهان جلو زدیم. ما به دور دست ها نگاه نمی کنیم. فقط به بازی بعدی خودمان فکر می کنیم. تمرکز ما روی بازی بعدی است.بازیکنانم تلاش زیادی کردند و اشتباهات تکنیکی و فنی هم داشتند. از اینکه بردیم خوشحالیم اما شاید بازی صفر- صفر می شد. در نیمه دوم باید از استرس ها جلوگیری کنیم اما به بازیکنانم تبریک می گویم. ما به دنبال پیروزی بودیم. از کیفیت بازی راضی هستم و همین روند را ادامه می دهیم.