لیگ اروپا نه، دوست دارم رئال به دسته۲ سقوط کند

رئیس سابق بارسلونا آرزو دارد رئال مادرید روزی به دسته دوم اسپانیا سقوط کند!...

به گزارش "ورزش سه"، خوان گاسپارت بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ رئیس بارسا بود و البته سال ها نایب رئیسی بارسا را برعهده داشت. با او بارسلونا روندی نزولی داشت و فاتح هیچ جامی نشد. گاسپارت به مواضع تند و تیزش علیه رئال معروف بود و هرچند همیشه ارتباط خوبی با روسای رئال داشت ولی ضد رئالی بودن او شهره خاص و عام است.

گاسپارت در مصاحبه جدید خود در مورد احتمال حذف رئال از لیگ قهرمانان و رفتن این تیم به لیگ اروپا گفت:«  رئال باید گلادباخ را شکست دهد تا به دور بعد لیگ قهرمانان برود و می دانم که زیدان در خطر اخراج قرار دارد ولی برای این تیم نه رفتن به لیگ اروپا که سقوط به دسته دوم را آرزو می کنم.»

رفتن مسی:« هرگز دوست ندارم او از بارسا برود ولی اگر هم برود، بارسا به حیاتش ادامه خواهد داد. قبلا ستاره های بزرگی رفته اند و بارسا به افتخارآفرینی ادامه داده است. من بارسا را بیشتر از مسی دوست دارم.»

نیمار در بارسا:« من به شخصه او را بخشیده ام و مشکلی با بازگشتش ندارم. باشگاه الان بی پول است و نیمار باید فداکاری کند و پی اس جی را راضی کند تا قراردادش فسخ شود. او باید از بخش قابل توجهی از دستمزدش نیز چشم پوسی کند.»

تگ ها


نیمار لیونل مسی پاری سن ژرمن بارسلونا رئال مادرید