لیگ ببخشید ببخشید، منهای دایی!

علی دایی شاید باید جور دیگری به ماجراها نگاه کند، او یکی دو سال در میان یا برکنار می‌شود یا تیم ندارد. حیف است که آقای گل جهان تیم نداشته باشد و برخی مربیان بسیار معمولی تیم داشته باشند....

علی دایی شاید باید جور دیگری به ماجراها نگاه کند، او یکی دو سال در میان یا برکنار می‌شود یا تیم ندارد. حیف است که آقای گل جهان تیم نداشته باشد و برخی مربیان بسیار معمولی تیم داشته باشند.


سایت مدال/ باور اینکه علی دایی، آقای گل جهان، سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس و سایپا و صبا باتری و ... در لیگ برتر تیم نداشته باشد بسیار عجیب تر از آن است که آن را بر حسب اتفاق یا سلیقه مدیران فوتبال ایران بگذاریم. 
در واقع ریشه حذف دایی را باید ازدعوای امنیتی اش با مدیر عامل سایپا تعقیب کرد جایی که دایی مثل همیشه چشم را بست و دهانش را باز کرد و آن گفت که نباید. 
به هر حال چه بخواهیم یا نخواهیم فوتبال به دلیل ابعاد رسانه ای بسیار بزرگی که دارد سیاسی محسوب می شود و دعوای دایی با مدیر سایپا هم به دلیل نفوذ فوتبال در همه تلویزیون ها و روزنامه ها و اپلیکیشن های خبری بازتاب بسیار گسترده ای داشت. 
دایی در روزی بد در مکانی اشتباه پشت تریبون بود و آن گفت که خیلی ها نمی گویند. 
او از قیمت عجیب و غریب پراید گفت در حالی که کادر فنی اش حقوق نگرفته بودند. 
دایی پیش از این هم چوب زبان سرخش را خورده است. او توسط احمدی نژاد در تونل های ورزشگاه آزادی برکنار شد و به این ترتیب این آغازی بود بر مصاحبه ها و دلخوری های دایی از احمدی نژاد که بعد ها در پرسپولیس هم گریبانش را گرفت و برکنارش کرد. 
دایی علیه لیدر و داور و رئیس فدراسیون و خیلی های دیگر هم حرف می زد و هر بار هم چوبش را می خورد. 
حالا هم دایی بیرون گود است و در حال طی کردن دوران تنبیه. علی دایی شاید باید جور دیگری به ماجرا ها نگاه کند، او یکی دو سال در میان یا برکنار می شود یا تیم ندارد. حیف است که آقای گل جهان تیم نداشته باشد و برخی مربیان بسیار معمولی تیم داشته باشند.

*محمد سررشته داری

بیشتر بخوانید:

نکونام در بوته آزمایش/ شش نفر فولاد را به هم ریخته اند!

 

 

تگ ها


آقای گل جهان محمد سررشته‌داری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال