لیگ برتری‌ها در تمرین تیم جوانان

اسامی ۲۵ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان ایران به منظور حضور در اردوی آماده سازی اصفهان و شیراز اعلام شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در پایان اردوی نخست تیم ملی جوانان، با نظر کادر فنی اسامی ۲۵ بازیکن جهت حضور در اردوهای آماده سازی اصفهان و شیراز و انجام مسابقات تدارکاتی مورد نظر اعلام شد.


فهرست بازیکنان دعوت شده در اردوی پیش روی به این شرح می باشد: سعید کریم آذر، بهزاد سلامی بابایی لو، محمد رستمی زاد، محمدرضا عسکری، یاسین سلمانی، علیرضا منظمی، پیمان دادخواه، عارف محمدعلی پور، حسین نخودکار، فردین رابط، شهاب الدین دهقانیان، عرفان روحانی، حسین شاهوردی ، مهدی محمدی، علیرضا باویه، علی سبحانی، احمدرضا جلالی، احمد جنادله، علیرضا اسدآبادی، محمدجواد کیا، سعید آهنی، علیرضا وصالی، حمیدرضا رضایی، علی پوراسماعیل و امیرحسین نیکپور.


در میان نفرات دعوت شده، بازیکنان لیگ برتری زیادی نیز دیده می شود. از جمله عرفان روحانی و فریدن رابط که از استقلال به تیم ملی دعوت شده اند. بازیکنان لیگ برتری دیگری نظیر یاسین سلمانی، علیرضا منظمی، احمد رضا جلالی، سعید آهنی و چند بازیکن دیگر در این لیست حضور دارند.


نفرات فوق پس از انجام تست کرونا تمرینات خود را از روز ۱۹ آذر در مرکز ملی فوتبال آغاز خواهند کرد همچنین روز ۲۰ آذر به منظور انجام یک مسابقه تدارکاتی برابر تیم بزرگسالان باشگاه سپاهان راهی اصفهان خواهند شد.
اردوی تیم ملی جوانان تا ۲۴ آذر در اصفهان ادامه خواهد داشت و شاگردان داوود مهابادی این شهر را به مقصد شیراز ترک می کنند و پس از انجام یک بازی تدارکاتی برابر تیم فجر شهید سپاسی در شیراز ۲۸ آذر به تهران بازمی گردند.

بیشتر بخوانید:

۲۵بازیکن در اردوی اصفهان و شیراز جوانان فوتبال ایران

تگ ها


جوانان فوتبال ایران فوتبال