لیگ برتر بسکتبال هم تعطیل می شود؟

به نظر می رسد لیگ برتر بسکتبال هم مثل مسابقات خیلی از رشته های دیگر در مسیر تعطیلی قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از زمانی که ویروس کرونا در ایران شیوع پیدا کرده و آمار مبتلایان به این ویروس خطرناک هر روز افزایش پیدا می کند، خیلی از فدراسیون ها تصمیم گرفتند تمامی مسابقات خود را لغو کنند.


شاید مهمترین تصمیم در فدراسیون والیبال گرفته شد که تیم های شرکت کننده و فدراسیون تقریبا به تعطیلی کامل لیگ برتر رضایت دادند؛ حتی بدون اینکه قهرمان این مسابقات معرفی شود.


بسکتبال یکی از رشته هایی است که قرار بود در روزهای پایانی سال لیگ آن در مرحله پلی آف پیگیری شود. بعد از مشخص شدن ۸ تیم راه یافته به پلی آف، فدراسیون تصمیمی بر لغو مسابقات نگرفت، اما اعتراض هایی که از سوی بازیکنان، مربیان و برخی باشگاهها مطرح شده، فدراسیون را به این فکر انداخته که با برگزاری نشست هم اندیشی درباره ادامه لیگ برتر تصمیم گیری کند.


در همین راستا فردا نشستی در محل فدراسیون بسکتبال با حضور مسئولان فدراسیون و همچنین نمایندگان ۸ تیم شهرداری گرگان، پتروشیمی بندرامام، شیمیدر قم، نفت آبادان، مهرام تهران، آویژه صنعت مشهد، شهرداری بندرعباس و اکسون تهران برگزار خواهد شد تا درباره تعطیلی لیگ برتر تصمیم گیری شود. 


با توجه به المپیکی شدن بسکتبال، به نظر می رسد در صورت تعطیلی موقت لیگ، دیگر شاهد برگزاری دوباره مسابقات در سال جدید نخواهیم بود و لیگ برتر بسکتبال هم سرنوشت مشابهی با لیگ برتر والیبال پیدا می کند و نیمه تمام خواهد ماند.

بیشتر بخوانید:

واکنش کاپیتان تیم ملی بسکتبال به احتمالی تعطیلی لیگ

دیدارهای معوقه لیگ‌برتر بسکتبال مردان لغو شد

 

 

تگ ها


بسکتبال لیگ برتر بسکتبال بسکتبال