لیگ برتر در تهران، اصفهان و تبریز برگزار می شود؟

شاید مسابقات لیگ برتر با توجه به اینکه برخی شهرها در وضعیت قرمز هستند در سه شهر تهران، اصفهان و تبریز برگزار شود....

به گزارش"ورزش سه"، در حالی که رقابت های لیگ برتر قرار است در ماه جاری دوباره آغاز شود اما هنوز درباره نحوه برگزاری مسابقات هیچ تصمیم نهایی اعلام نشده است. این در حالی است که پیشنهاداتی برای برگزاری بازی ها به صورت متمرکز در یک یا چند شهر روی میز سازمان لیگ و کمیته برگزاری مسابقات است.


مجید جلالی سرمربی تیم گل گهر سیرجان که امروز میهمان شبکه خبر بود معتقد است که بهترین راه برگزاری بازی های لیگ به صورت متمرکز در تهران است:" الان وضعیت شهرهایی مثل اهواز و مشهد قرمز است و عملا امکان برگزاری مسابقه در آن ها نیست. من فکر می کنم بهترین کار این است که تمام بازی های باقیمانده لیگ برتر در تهران برگزار شود."


جلالی افزود:" من شنیده ام که قرار است بازی ها در سه شهر تهران، اصفهان و تبریز برگزار شود اما شاید به غیر از تهران مشکل کمبود ورزشگاه داشته باشیم. در تهران اما ۵ ورزشگاه استاندارد وجود دارد که حتی می توان ورزشگاه های صباشهر و قم را هم در نظر بگیرند."


او همچنین گفت:" برگزاری این بازی ها از خیلی از جهات به صرفه است، از نظر زمان و اینکه نیازی به سفر و رفتن به هتل که رفتار خطرناکی است نیست. من شنیده ام که ۶۵ درصد از بازیکنان لیگ برتر یا در تهران ساکن هستند یا در اینجا جایی دارند."


جلالی گفت:" از نظر سلامتی و بودجه این به نفع همه تیم ها است. در تهران استادیوم های آزادی، تختی، دستگردی، شهرقدس، شریعتی کرج را داریم و در قم و صباشهر هم می توانند بازی بگذارند. در این زمان باقیمانده می تواند کمبودهای این ورزشگاه ها را هم رفع کرد."


سرمربی گل گهرادامه داد:"ما طی صحبتی که با آقای سهیل مهدی داشتیم ایشان گفت اگر شما می خواهید بازی هایتان در تهران برگزار شود. من فکر می کنم اگر به اختیار تیم ها باشد این موضوع عملی نباشد اما اگر سازمان لیگ این کار را بکند به نفع همه است. من می دانم الان این موضوع در سازمان لیگ مطرح است و قرار است نسبت به آن تصمیم گیری شود."

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال