لیگ برتر والیبال؛ تداوم صدرنشینی شهرداری ارومیه

هفته هجدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران امروز (یکشنبه) با برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد و با تداوم صدرنشینی شهرداری ارومیه به پایان رسید....

در پنجمین مسابقه این هفته و در سالن فدراسیون شهرآورد ارومیه برگزار شد و تیم شهرداری این شهر موفق به شکست سه بر صفر آذرباتری ارومیه شد.

شاگردان پیمان اکبری در سه ست این مسابقه با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند تا با ۱۴ برد و ۴۰ امتیاز در صدر جدول این رقابت‌ها باقی بمانند.

آذرباتری ارومیه نیز با پذیرش این شکست، پانزدهمین ناکامی خود را تجربه کرد و با یک برد و ۴ امتیاز در انتهای جدول این رقابت‌ها باقی ماند.

مهدی نویدی و محمد شاهمیری داوران اول و دوم این مسابقه بودند که ۹۱ دقیقه طول کشید. شهباز صدری و بهروز جعفری هم با عنوان ناظران فنی و داوری، نظارت بر این مسابقه را برعهده داشتند.

در آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر مردان و در خانه والیبال تهران نیز فولاد سیرجان با شکست نماینده قزوین به دوازدهمین برد برد خود دست یافت و با  ۳۶ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفت.

شاگردان رضا تندروان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۰ یازدهمین شکست نماینده قزوین را به این تیم تحمیل کردند.

قادر صادقی، وحید پورکاشیان، حسین پورکاشیان و مسعود یزدان‌پناه به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر فنی و ناظر داوری، قضاوت و نظارت این مسابقه را برعهده داشتند که به مدت ۹۴ دقیقه طول کشید.

در ست نخست این مسابقه تیم شهرداری قزوین کارت زرد تاخیر دریافت کرد و در ست دوم نیز مسعود آرمات سرمربی تیم شهرداری قزوین از داور اول مسابقه کارت زرد گرفت.

تیم‌های شهداب یزد و شهرداری ورامین در هفته هجدهم لیگ برتر مردان استراحت داشتند و نتایج کامل شش مسابقه این هفته به قرار زیر است:

سایپا تهران ۳ – خاتم اردکان صفر (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۱)

فولاد مبارکه سپاهان ۳ – شهرداری گنبد یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۲، ۱۴ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۱)

پیکان تهران صفر – لبنیات هراز آمل ۳ (۱۹ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵)

راه‌یاب ملل کردستان ۲ – هورسان رامسر ۳ (۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۳ بر ۱۵)

شهرداری قزوین صفر – فولاد سیرجان ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۱۵ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵)

آذرباتری ارومیه صفر – شهرداری ارومیه ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۱۷ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)

در پایان هفته هجدهم لیگ برتر، تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و لبنیات هراز آمل نیز با ۱۳ برد و به ترتیب ۳۸ و ۳۷ امتیاز بعد از شهرداری ارومیه، در رتبه‌های دوم و سوم جدول قرار دارند.

تگ ها


والیبال شهرداری ارومیه لیگ برتر والیبال ایران