لیگ برتر والیبال دو هفته تعطیل شد!

سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال از تعویق دو هفته‌ای لیگ برتر خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، طی هفته های اخیر تعداد زیادی از بازیکنان و مربیان در لیگ برتر والیبال با تست مثبت کرونا مواجه شدند و این موضوع نگرانی زیادی را برای تیم ها به وجود آورده است. حتی کار به جایی رسید که با مثبت شدن تست ۲۵ عضو تیم شهرداری ورامین بازی این تیم با سایپا به تعویق افتاد. 


حالا فدراسیون تصمیم گرفته به دلیل شرایط بحرانی کرونا فعلا مسابقات را برای دو هفته تعطیل کند. 


شهرام عظیمی، رییس سازمان لیگ والیبال با تاکید بر تلاش فدراسیون برای قطع زنجیره شیوع ویروس کووید ۱۹ گفت: «به منظور قطع زنجیره شیوع کرونا و این‌ که تیم‌ها بتوانند با آرامش خاطر بیش‌تر و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به تمرینات و رقابت‌های خود ادامه دهند، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال تصمیم گرفت که لیگ برتر مردان را به مدت دو هفته به تعویق بیندازد. در همین راستا، تیم‌ها مجاز هستند درصورت تمایل، تمرینات خود را با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی ادامه دهند.


او در خصوص دیدارهایی که به تعویق می‌افتد، عنوان کرد: طبق این تصمیم، مسابقات هفته‌های هشتم، نهم، دهم و یازدهم لیگ برتر در تاریخ‌های ۲۰، ۲۳، ۲۷ و ۳۰ مهرماه برگزار نخواهد شد. تاریخ از سرگیری مجدد لیگ برتر، جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران