لیگ برتر والیبال/ شهرداری ارومیه بالاخره طعم برد را چشید

در پایان هفته سوم رقابت‌های لیگ‌برتر ‌والیبال باشگاه‌های کشور، تیم شهرداری ارومیه توانست سرانجام نخستین برد خود را کسب کند....

به گزارش مدال، هفت سوم رقابت‌های لیگ‌ برتر والیبال باشگاه‌های کشور از عصر امروز (پنج‌شنبه) ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۸ با برگزار ۶ دیدار پیگیری شد که در پایان، تیم‌های سایپای تهران، کاله مازندران، شهرداری ارومیه، شهرداری ورامین، پیکان تهران، شهرداری گنبد و شهداب یزد مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در نخستین بازی امروز، تیم کاله مازندران توانست میزبان نه چندان قدرتمند خود شهروند اراک را در سه ست متوالی با نتایج ۱۳-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۲۳-۲۵ شکست دهد.

شهرداری ورامین مدافع کسب عنوان قهرمانی نیز در یک بازی خانگی سخت ۳ - ۲ از سد فولاد سیرجان گذشت. در این بازی ورامینی‌ها ست‌های اول، سوم و پنجم را بردند و ست‌های دوم‌ و چهارم واگذار کردند.

خاتم اردکان با نتیجه سه بر یک در یک بازی خانگی مقابل شهرداری ارومیه مدعی عنوان قهرمانی شکست خورد تا نخستین پیروزی شاگردان مصطفی کارخانه پس از دو هفته ناکامی رقم بخورد.

شاگردان محمد ترکاشوند در تیم پیکان تهران نیز با نتیجه سه بر یک میزبان خود پیام مشهد را شکست دادند، پیکانی‌های ست‌های اول، دوم و چهارم را پیروز شده و ست سوم را به پیام واگذار کردند.

اصفهانی‌ها نیز مقابل مهمان خود شهرداری گنبد در یک بازی سخت ۳ - ۲ نتیجه را واگذار کردند. تیم گنبد در این بازی ست‌های دوم، سوم و پنجم را پیروز شده و ست‌های اول و چهارم را به میزبان واگذار کرد.

شاگردان ناصر شهنازی هم در یک بازی سخت مقابل مهمان تازه لیگ برتری شده خود شهداب یزد، با یک نتیجه غیر منتظره ۲ - ۳ شکست خورد. سایپا ست‌های سوم‌ و چهارم را برد و ست‌های اول، دوم و پنجم را واگذار کرد. شکست سایپا مقابل شهداب را می‌توان شگفتی نخست لیگ‌برتر والیبال معرفی کرد.

نتایج بازی‌های هفته سوم لیگ‌برتر والیبال به شرح زیر رقم خورد:

شهرداری ورامین ۳ - ۲ فولاد سیرجان (۲۵-۲۱، ۲۰-۲۵، ۲۵-۱۳، ۲۲-۲۵ و ۱۵-۶)

خاتم اردکان ۱ - ۳ شهرداری ارومیه (۲۵-۲۱، ۱۸-۲۵، ۲۰-۲۵ و ۱۸-۲۵)

پیام‌ مشهد ۱ - ۳ پیکان تهران (۱۹-۲۵، ۲۱-۲۵، ۳۰-۲۸ و ۱۶-۲۵)

سایپا تهران ۲ - ۳ شهداب یزد (۲۲-۲۵، ۱۹-۲۵، ۲۵-۲۲، ۲۵-۲۱ و ۱۲-۱۵)

شهروند اراک صفر - ۳ کاله مازندران (۱۳-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۲۳-۲۵)

سپاهان اصفهان ۲ - ۳ شهرداری گنبد (۲۵-۲۷، ۲۲-۲۵، ۲۳-۲۵، ۱۷-۲۵ و ۱۵-۱۱)

بیشتر بخوانید:

لیگ برتر بسکتبال/ پیروزی مدعیان در هفته دوم

تگ ها


لیگ برتر والیبال ایران ایران والیبال