لیگ برتر والیبال ناگهان ۱۴ تیمی شد!

با اعلام دبیر فدراسیون والیبال بار دیگر تعداد تیم های حاضر در لیگ برتر افزایش یافت و به عدد ۱۴ رسید....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که رییس فدراسیون والیبال اعلام کرده بود به دلیل برنامه های تیم ملی از ابتدای سال ۱۴۰۰ نهایتا ۱۲ تیم در لیگ برتر سال ۹۹ شرکت می کنند، اما به نظر می رسد تعداد تیم ها به عدد ۱۴ رسیده است.


میلاد تقوی، دبیر فدراسیون والیبال در این باره گفت: تاکنون حضور ۱۲ تیم قطعی شده و دو تیم دیگر هم قطعا به این جمع اضافه می شوند. بندی در آیین نامه داریم که در شرایط ویژه می توانیم لیگ را با ۱۴ تیم برگزار کنیم. لیگ سال قبل ۱۳ تیمی بود و هیچ تیمی به خاطر کرونا سقوط نکرد؛ در حالی که چند تیم از لیگ دسته اول صعود کردند. این یک شرایط ویژه را برای ما رقم زد. 


شهرداری ارومیه، لبنیات هراز آمل، فولاد سیرجان ایرانیان، شهرداری گنبد، فولاد مبارکه سپاهان، هورسان رامسر، آذرباتری ارومیه، شهداب یزد، خاتم اردکان، شهرداری ورامین، پیکان و سایپا ۱۲ تیمی هستند که قبلا فدراسیون حضور آن ها را در لیگ برتر قطعی دانسته بود. 


باید دید دو تیمی که به لیگ برتر اضافه شدند، کدام تیم ها هستند. از بین تیم های فصل گذشته مریوان، شهرداری اراک و پیام مشهد در اسامی بالا حضور ندارند و در بین متقاضیان جدید هم از شهرداری قزوین نام برده شده است.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران