لیگ برتر والیبال/ پیروزی شهرداری ورامین برابر گنبد

هفته پنجم لیگ برتر والیبال امروز با ۶ دیدار پیگیری شد که در حساس‌ترین بازی تیم شهرداری ورامین با نتیجه ۳ بر صفر از سد شهرداری گنبد گذشت...

به گزارش مدال، در هفته پنجم لیگ برتر والیبال 6 دیدار در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در مهمترین‌ آن‌ها دو تیم صدرنشین شهرداری ورامین و شهرداری گنبد به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود ورامین به پایان رسید. ورامینی‌ها با این نتیجه به عنوان تنها تیم بدون شکست لیگ برتر در صدر جدول باقی ماندند و شهرداری گنبد متحمل نخستین شکست خود شد.
در بازی دیگری که در خانه والیبال تهران بین دو تیم پیکان و فولاد سیرجان برگزار شد، تیم میزبان با حساب 3 بر یک فولاد را شکست داد. در این دیدار جواد کریمی و سلیم چپرلی پس از گذراندن سه جلسه محرومیت خود برای پیکان به میدان رفتند. شاگردان محمد ترکاشوند در ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی با نتایج 25 بر 22، 25 بر 20 و 25 بر 20 پیروز شدند و ست سوم را 26 بر 28 واگذار کردند.
در سایر بازی‌های این هفته تیم سایپا در اراک شهروند این شهر را 3 بر صفر شکست داد. تیم کاله با همین نتیجه پیام خراسان را در مشهد مغلوب کرد و شهداب یزد در خانه در سه ست متوالی مغلوب راهیاب ملل مریوان شد.
در اصفهان نیز تیم سپاهان 3 بر یک خاتم اردکان را از پیش‌رو برداشت.

بیشتر بخوانید:

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال در رقابت‌های انتخابی المپیک اعلام شد

تگ ها


اخبار والیبال لیگ برتر والیبال ایران شهرداری‌ــــ‌ورامین شهرداری‌ــــ‌گنبد والیبال