لیگ برتر کشتی آزاد؛ صعود دانشگاه آزاد به نیمه نهایی

دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور در گروه ج امروز در شهر قائمشهر برگزار شد که تیم دانشگاه آزاد همانند دور رفت صدرنشین دور برگشت شد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت ها با حضور تیم های جوانان البرز، فرم دمای اراک و جوانان البرز  و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد که رده بندی تیم ها در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

۱- دانشگاه آزاد اسلامی ۲- شهید صدرزاده ۳- فرم دمای اراک ۴- جوانان البرز



نتایج شش دیدار برگزار شده به شرح زیر است:



دانشگاه آزاد اسلامی ۸- شهید صدرزاده ۲
فرم دمای اراک ۸- جوانان البرز ۲
شهید صدرزاده ۸- فرم دمای اراک ۲
دانشگاه آزاد اسلامی ۸- فرم دمای اراک ۲
جوانان البرز، برنده ۵ –  شهید صدرزاده ۵ (امتیاز مثبت ۲۱ به ۱۸ به سود جوانان البرز)
دانشگاه آزاد اسلامی ۹- جوانان البرز ۱



نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:


دانشگاه آزاد اسلامی ۸- شهید صدرزاده ۲ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: رضا مومنی جوجاده، برنده ۶- امیرحسین شامی ۲
۶۱ کیلوگرم: مهدی شیرازی، برنده ۱۰- میرعلی باوفا سادات ۱
۶۵ کیلوگرم: حسن مرادقلی، برنده ۵- حسین نظری ۴
۷۰ کیلوگرم: فرهاد نوری، برنده ۹- محمد جعفری ۶
۷۴ کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده ۷- محمد امیری ۱
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۶- محسن عباسی صفر
۸۶ کیلوگرم: علیرضا صابریان، برنده ۲- امیدرضا سهیلی
۹۲ کیلوگرم: سینا غلامی ۴- محمدمبین عظیمی، برنده ۷
۹۷ کیلوگرم: علیرضا عبدالهی صفر- میثم عبدی، برنده ۱۰
۱۲۵ کیلوگرم: علی اکبر پور، برنده ۶- امیرحسین شعاعی ۲



جوانان البرز  ۲- فرم دمای اراک، برنده ۸ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: شهداد خسروی، برنده ۸- سعید نورمحمدی صفر
۶۱ کیلوگرم: علیرضا اصلانی ۴- علیرضا محمدحسنی، برنده ۱۱
۶۵ کیلوگرم: محمد رسولی ۵- اصغر قنبری، برنده ۵
۷۰ کیلوگرم: حسین محمدآقایی صفر- امید خدمتی، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
۷۴ کیلوگرم: سعید رسولی خطیر، برنده ۳ – سجاد چهاردولی ۳
۷۹ کیلوگرم: علیرضا رستمی ۶- آرمین بابایی، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: علی رمضانی ۴- حامد عاشق حسینی، برنده ۷
۹۲ کیلوگرم: عرفان ظهیری ۲- محمدجواد پرنوری، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
۹۷ کیلوگرم: علی جعفری صفر- امیررضا فتاحی، برنده ۱
۱۲۵ کیلوگرم: عباس لشکری ۱- امیررضا امیری، ۷



شهید صدرزاده ۸ – فرم دمای اراک ۲ (اسامی تیم صدرزاده در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: امیرحسین شامی، برنده ۱۰- سعید نورمحمدی صفر
۶۱ کیلوگرم: میرعلی باوفاسادات، برنده ۱۵- علیرضا محمدحسنی ۱۳
۶۵ کیلوگرم: مرتضی درزی، برنده ۴- یوسف جابری ۱
۷۰ کیلوگرم: رضا شیرازی ۳- امید خدمتی، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: محمد امیری، برنده ۷- سجاد چهاردولی ۲
۷۹ کیلوگرم: محسن عباسی، برنده ۴ (ضربه فنی) – آرمین بابایی صفر
۸۶ کیلوگرم: امیدرضا سهیلی، برنده ۸- حامد عاشق حسینی صفر
۹۲ کیلوگرم: محمدمبین عظیمی، برنده ۱۷- محمدجواد پرنوری ۶
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی، برنده ۳- امیررضا فتاحی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین شعاعی ۱- امیررضا امیری ۵



دانشگاه آزاد اسلامی ۸ – فرم دمای اراک ۲ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):


۵۷ کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده ۱۰- سعید نورمحمدی صفر
۶۱ کیلوگرم: علیرضا احمدی ۶- علیرضا محمدحسنی، برنده ۸ (ضربه فنی)
۶۵ کیلوگرم: حسن مرادقلی، برنده ۴- اصغر قنبری صفر
۷۰ کیلوگرم: محمد بخشی، برنده ۱۰- یوسف جابری صفر
۷۴ کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده ۱۰- سجاد چهاردولی
۷۹ کیلوگرم: علی شکوری، برنده – آرمین بابایی (حاضر نشد)
۸۶ کیلوگرم: علیرضا صابریان، برنده ۴- حامد عاشق حسینی صفر
۹۲ کیلوگرم: عرفان علی زاده صفر- محمدجواد پرنوری، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۱۲- امیررضا فتاحی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: علی اکبرپور، برنده ۵ (ضربه فنی) – مصطفی قائد رحمت ۱



شهید صدرزاده ۵- جوانان البرز، برنده ۵  (امتیاز مثبت ۲۱ به ۱۸ به سود جوانان البرز) (اسامی تیم صدرزاد در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: امیرحسین شامی ۳- شهداد خسروی، برنده ۶
۶۱ کیلوگرم: سید معین حسینی (مصدوم شد) ۱۲- داریوش ولی زاده، برنده ۱۴
۶۵ کیلوگرم: حسین نظری صفر- امیرپارسا قدرتی، برنده ۱۰
۷۰ کیلوگرم: رضا شیرازی صفر- حسین محمدآقایی، برنده ۱۱
۷۴ کیلوگرم: وحید اسماعیل زاده، برنده ۵- سعید رسولی خطیر صفر
۷۹ کیلوگرم: محسن عباسی، برنده ۱۰- علیرضا رستمی صفر
۸۶ کیلوگرم: امیدرضا سهیلی، برنده ۷- عارف رنجبری، ۷
۹۲ کیلوگرم: حامد گرامی، برنده ۱۰- حسین قلی زاده صفر
۹۷ کیلوگرم: جواد نظری، برنده ۷- علی جعفری صفر
۱۲۵ کیلوگرم: میثم عبدی صفر- امیررضا معصومی، برنده ۱۰



دانشگاه آزاد اسلامی ۹- جوانان البرز ۱
۵۷ کیلوگرم: رضا مومنی جوجاده، برنده ۴- مهدی رحیمی صفر
۶۱ کیلوگرم: مهدی شیرازی، برنده ۹- داریوش ولی زاده صفر
۶۵ کیلوگرم: علیرضا اشکیور، برنده ۵ – امیرپارسا قدرتی ۲
۷۰ کیلوگرم: فرهاد نوری، برنده ۱۰- میلاد احمدی صفر
۷۴ کیلوگرم: سبحان یاری، برنده ۵- سعید رسولی ۴
۷۹ کیلوگرم: علی شکوری، برنده ۱۰- علیرضا رستمی صفر
۸۶ کیلوگرم: علی صابریان، برنده ۵- عارف رنجبری صفر
۹۲ کیلوگرم: سینا غلامی، برنده ۱۱- حسین قلی زاده ۳
۹۷ کیلوگرم: علیرضا عبدالهی، برنده ۱۰- محمد صادقی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیر محمدی صفر- امیررضا معصومی، برنده ۱۰

تگ ها


آزاد کشتی