لیگ جهانی کاراته - مسکو؛ مدال برنز بر گردن بهمن عسگری

کاراته کای تیم ملی مردان کشورمان با برتری مقابل رقیب اسپانیایی به نشان برنز ششمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی دست یافت....

کاراته کای تیم ملی مردان کشورمان با برتری مقابل رقیب اسپانیایی به نشان برنز ششمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی دست یافت.

به گزارش مدال، در ادامه مبارزات روز پایانی بهمن عسگری در مبارزه رده بندی برابر «رودریکو ابیانز» از اسپانیا به برتری ۳ بر یک دست یافت و به نشان برنز دست یافت.

وی با برتری مقابل «داستونبک اوتوبالایف» از ازبکستان ،«ریوتا ناکامورا» از ژاپن، «لورنزو پیترومارچی» از ایتالیا،و «توماس اسکات» از آمریکا و شکست برابر «رافائل آقایف» آذربایجانی  به دیدار رده بندی رفته بود. 

پیش از عسگری، طراوت خاکسار در دیدار رده بندی به ژاپن باخت و از دست یابی به نشان برنز بازماند. در ادامه این رقابتها حمیده عباسعلی برای کسب مدال برنز مبارزه می کند.

ضمن اینکه ذبیح الله پورشیب، سارا بهمنیار،  رزیتا علیپور، و سجاد گنج زاده چهار نماینده ایران در مبارازت پایانی  هستند که برای کسب مدال طلا به دیدار رقبای خود می روند.

این دوره از مسابقات با حضور  ۶۴۲ کاراته کا از ۸۵ کشور در سالن ورزشی «جورجیفسکی» شهر مسکو جریان دارد.

حمیده عباسعلی در مبارزه رده بندی وزن ۶۸+ کیلوگرم به مصاف «ماریا تورس گارسیا« از اسپانیا رفت و با قبول شکست ۳ بر ۲ در این دیدار موفق به کسب نشان برنز نشد. وی با کسب سه پیروزی برابر «ورا کوالوآ» از روسیه، «فریدا آلیوآ» از آذربایجان و «اوفیله مولولو» از بلژیک به نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله یک بر صفر به «آیومی یوکوزا» از ژاپن باخت و به دیدار رده بندی رفت. 

 

بیشتر بخوانید:

کاراته به فهرست بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ اضافه شد

 

تگ ها


کاراته لیگ جهانی کاراته بهمن عسگری