لیگ ستارگان قطر تعطیل نمی شود

با وجود مشاهده مواردی از شیوع کرونا در قطر اما هیچ تصمیمی برای تعطیلی لیگ ستارگان در دستور کار نیست....

به گزارش مدال، جهانی شدن شیوع کرونا ویروس رفته رفته کشورهای بیشتری را درگیر این بحران می کند از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس که نام قطر هم به این جمع اضافه شده است.


با گزارش اولین موارد شیوع کرونا در کشور میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ این برداشت وجود داشت که مسئولان برگزاری لیگ ستارگان تصمیماتی در قبال مقابله با کرونا اتخاذ و بازی های باقی مانده را لغو و به تعویق بیاندازند اما رسانه های دوحه با اشاره به این که هیچ تعطیلی در کار نیست از آماده سازی تیم ها برای بازی های هفته هفدهم QSL نوشتند.


یکی از این بازی ها رویارویی السد رقیب سپاهان با الریان در کلاسیکوی جذاب شهر دوحه خواهد بود جایی که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. هر دو تیم با اختلاف امتیاز در تعقیب الدحیل در صدر جدول هستند و برتری در این بازی که شنبه آتی برگزار می شود می تواند گامی بلند برای انها در رسیدن به صدر باشد.
به نوشته الوطن هم ژاوی هرناندز هم دیگو آگیری اروگوئه ای این روزها برنامه های ویژه ای برای آماده سازی خود برای بازی هفته آتی در دستور کار قرار دارنداز جمله مهندس اسپانیایی که روندپرفراز و نشیبی در این یکی دو هفته داشته و امتیازات زیادی از دست داده است.

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


الدحیل الریان لیگ ستارگان قطر فوتبال جهان کرونا Stars League فوتبال