لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ در یک کشور برگزار می‌شود

یک روزنامه نگار سعودی در جریان یک برنامه ای تلویزیونی سورپرایز بزرگ درمورد برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را فاش کرد....

به گزارش مدال  به نقل از ورزش سه، ولید الفرج خبرنگار عربستانی در یکی از کانال های ورزشی سعودی اعلام کرد که ای اف سی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده به دنبال سیستم متمرکز و انجام مسابقات در یک کشور است. او توضیح داد به خاطر شرایطی  که پس از  شیوع ویروس کووید-۱۹ به وجود آمده، عملا هرگونه پیش بینی نسبت به آینده دشوار است.


این روزنامه نگار سرشناس سعودی از وزارت ورزش و اتحادیه فوتبال کشورش خواست که پیشنهاد میزبانی مسابقات فصل ۲۰۲۱ را به ای اف سی بدهند  و برای به دست آوردن آن هر گونه هزینه و تلاشی لازم را انجام دهند.


او همچنین گفت که رقابت های فصل ۲۰۲۱ از مرحله پلی آف و گروهی از ژانویه سال آینده آغاز می شود. شایان ذکر است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر سختی های انجام بازی ها به صورت رفت و برگشت به دلیل شرایط پرواز و مشکلات ایجاد شده به خاطر مقابله با شیوع ویروس کرونا ،ادامه فصل ۲۰۲۰ را به صورت متمرکز و در منطقه غرب آسیا در قطر برگزار کرد. این مسابقات به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است.

بیشتر بخوانید:

آل کثیر و حامد لک کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن مرحله یک هشتم

هافبک پرسپولس خشن ترین بازیکن شد

 

 

تگ ها


ای اف سی AFC Champions League فوتبال