لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹؛ آمریکا بدون بازیکنان اصلی برابر ایران

در هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال تیم‌ملی آمریکا بدون حضور بازیکنان اصلی و سرمربی خود به مصاف ایران می‌رود...

در هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال تیم‌ملی آمریکا بدون حضور بازیکنان اصلی و سرمربی خود به مصاف ایران می‌رود

تیم‌ملی آمریکا بدون بازیکنان اصلی به بلغارستان سفر کرده است.
به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم و پایانی از مرحله گروهی لیگ ملت‌های 2019 در شهر پلوودیف کشور بلغارستان به مصاف صربستان، تیم میزبان و آمریکا خواهد رفت. کسب تنها یک پیروزی بدون در نظر گرفتن نتایج سایر تیم‌ها، شاگردان کولاکوویچ را راهی مرحله نهایی مسابقات در شیکاگو خواهد کرد.
دیدار با آمریکا در این تورنمنت هم مثل مسابقات گذشته برای ایران، یک بازی مهم و خارج از جدول خواهد بود که پیروزی در آن اهمیت و لطف بیشتری دارد. البته تیم آمریکا با بازیکنان اصلی خود به بلغارستان نیامده و تیمی جوان، بدون سرمربی در شهر پلوودیف حاضر شده است. بازیکنان اصلی و المپیکی آمریکا در حال حاضر زیر نظر جان اسپراو در کالیفرنیای جنوبی در حال تمرین هستند تا برای میزبانی مرحله نهایی مسابقات در شیکاگو آماده شوند.
مت اندرسون، مکس هولت، میکا کریستنسن، تیلور سندر، آرون راسل، دیوید اسمیت، کاویکا و اریک شوجی، بازیکنانی هستند که در مرحله نهایی به ترکیب آمریکا اضافه خواهند شد و فعلاً برای کسب سکوی لیگ ملت‌ها آماده می‌شوند. تنها بازیکن المپیکی آمریکا که به همراه این تیم در بلغارستان حضور دارد، توماس جاشکه است. همچنین پرایس جارمن و جورج هامن، نخستین حضور را در تیم ملی آمریکا تجربه می‌کنند.
راب نیلسون، مربی تیم ملی آمریکا که در بلغارستان سرمربیگری این تیم را بر عهده دارد، می‌گوید: ما هیجان‌زده هستیم و این شانس را داریم که نکات بیشتری بیاموزیم و به تیم کامل‌تری تبدیل شویم. بازیکنان جوان باید از این فرصت استفاده کنند.
رسانه‌های آمریکایی از ایران به‌عنوان یکی از حریفان جدی این کشور یاد می‌کنند که با 10 پیروزی و 2 شکست و امتیازات امیر غفور در جایگاه دوم جدول رده‌بندی لیگ ملت‌ها قرار دارد. امیر غفور فعلاً امتیازآورترین بازیکن لیگ ملت‌های 2019 است.

اخبار مرتبط:

کولاکوویچ: ایران باید به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها صعود کند

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران لیگ ملتهای والیبال لیگ ملت های والیبال