لیگ ملت‌های والیبال/ بهانه‌جویی حریف جنجالی ایران و ورود وزارت

وزارت ورزش و جوانان به داستان جنجالی ایران و لهستان ورود کرد....

لهستانی‌ها که تحمل آن شکست تلخ برابر ایران را نداشتند دست به حاشیه سازی زدند.

به گزارش خبرنگار مدال، اظهارات سرمربی تیم والیبال لهستان سبب شده تا همه ورزش ایران برای جلوگیری از جنجال‌سازی آنها بسیج شوند.

در همین زمینه معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص شکایت لهستان به فدراسیون جهانی والیبال درخصوص میزبانی ایران در لیگ ملت‌ها توضیحاتی را ارائه کرد.

عبدالحمید احمدی در پایان مجمع عمومی فدراسیون تنیس روی میز درباره میزبانی ارومیه در لیگ ملت‌های والیبال و شکایتی که لهستان به فدراسیون جهانی کرده است اظهار داشت: ارومیه هیچ مشکلی در میزبانی نداشت. به هر حال یک جمعیت زیاد از مسابقات استقبال کرد و این موضوع مورد توجه همه قرار گرفت. همچنین همه تلاش می‌کنند که جمعیت برای دیدن رشته مورد نظر بیاید. خوشبختانه این ظرفیت در والیبال و همچنین در شهر ارومیه وجود دارد و در این رقابت‌ها به خوبی خودش را نشان داد. ظرفیت سالن غدیر چهار هزار و پانصد نفر است، اما هفت، هشت هزار نفر به سالن می‌آمدند. ضمن اینکه در هفت هشت نقطه شهر نیز تلویزیون شهری نصب شد و مردم در آن مکان‌ها تماشا کردند.

 

وی در پاسخ به این موضوع که لهستانی‌ها از فشار جمعیت و حمله به اتوبوس ناراحت شده اند، گفت: هیچ حمله ای به اتوبوس لهستان نشد. شاید این موضوع به خاطر نگاه‌های خاص و ناراحتی از شکست بوده است، وگرنه میزبانی مشکلی نداشت.

اخبار مرتبط:

پاداش قهرمانی در جاکارتا به حساب والیبالی‌ها رسید

 

 

تگ ها


لیگ ملت های والیبال لیگ ملتهای والیبال تیم ملی والیبال ایران تیم ملی والیبال لهستان والیبال