لیگ ملت‌های والیبال؛ تغییرات در برنامه حریف ایران

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان تنها در ۲ مسابقه از مرحله فینال لیگ لیگ ملت‌‌های ۲۰۱۹ در کنار این تیم خواهد بود....

برنامه لهستانی‌ها برای مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2019 تغییر کرد.

به گزارش مدال، مرحله نهایی لیگ ملت‌‌های والیبال 2019 در حالی از اواخر هفته پیش رو آغاز خواهد شد که تیم ملی لهستان به عنوان یکی از حریفان ایران، برخی از اعضای خود را در اختیار ندارد.

بر این اساس، جاکوب بدناروک، سرمربی پیشین تیم جوانان لهستان و سرمربی «بدجین» در پلاس لیگا که در فصل آینده پوریا فیاضی را در اختیار خواهد داشت به کادر فنی تیم ملی لهستان در فینال لیگ ملت‌ها اضافه خواهد بود. سرمربی تیم لهستان در مرحله گروهی مسابقات، ویتال هاینن است ولی در صورتی که این تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کند، سرمربی بلژیکی تیم لهستان با ترک شیکاگو به لهستان باز می‌گردد تا تمرین سایر ملی‌پوشان را در شهر «زاکوپانه» زیر نظر بگیرد.

ترکیب تیم ملی لهستان در مرحله نهایی از بازیکنانی تشکیل شده که در 2 هفته نهایی مرحله گروهی لیگ ملت‌‌ها حاضر بوده‌اند. بازیکنان اصلی تیم ملی لهستان در شهر زاکوپانه خود را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک 2020 آماده می‌کنند. کسب مدال در لیگ ملت‌های 2019 برای لهستانی‌ها در تابستان امسال، اهمیت چندانی ندارد.

گفتنی است تیم ملی ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها به ترتیب روزهای 20 و 21 تیر به مصاف لهستان و برزیل می‌رود.

اخبار مرتبط:
تیم ملی والیبال ایران شنبه راهی آمریکا می‌شود
ترکیب نهایی ایران در مرحله نهایی لیگ‌ملت‌های والیبال

تگ ها


برنامه بازیهای والیبال ایران تیم ملی والیبال تیم ملی والیبال لهستان لیگ ملتهای والیبال 2019 لیگ ملتهای والیبال لیگ ملت های والیبال 2019 لیگ ملت های اروپا والیبال والیبال